Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ultimele detalii despre transferul lui Darius Olaru
0
Duțu și Musi vorbesc despre demisia lui Kopic: „Oarecum așteptat”
0
Mihai Rotaru dezvăluie: „Antrenorul mi-a trimis echipa pe WhatsApp înaintea meciului. Am rămas șocat”
0
Dorit în străinătate, Alexandru Musi a spus ce are de gând: „Ca orice jucător...”
2
Știri din fotbal internațional
Neamțul Pavlovic, afirmație surprinzătoare: „Eu nu mai auzisem...”
0
Canada - Bosnia, meciul care deschide a doua zi de la Campionatul Mondial
0
Shakira a făcut show la deschiderea Cupei Mondiale! Reacțiile presei internaționale după momentul care a ridicat stadionul în picioare
0
Antena 1 a spulberat concurența: audiențele la deschiderea Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Makaveli a fost pus sub control judiciar într-un dosar de evaziune fiscală ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cita vreme "Ciobanul" aduce antrenorii care il lasa sa faca el,echipa, cita vreme e inconjurat de yes-man-i ( MM, Duckadam, si familia sa,etc), cita vreme el se baga la echipa, iar pregatirea fizica si rigoarea marcajului e bolnava...astea vor fi rezultatele. Mangia, lasat in pace sa lucreze, 1-2 ani la FCSB, i-ar face campion , an de an, si ar juca primavara in Europa. Cu Dica si Teja...ce pretentii ai ? Cind ei vin pentru CV si un salariul, cu speranta "poate merge, cu sa ai rezultate ?
dar nu s-a intrebat nimeni ca becali nu mai vine la meciuri deoarece vizioneaza telenovele turcesti?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
majoritatea haterilor, care-i doresc raul ciobanului, nu realizeaza ca de fapt, daca s-ar intampla ceva el, de ex. sa se duca unde a mai fost, fcsb devine campioana.
...pai la ce caricatrura e fece5beu' idiott sa fii sa mergi si la meci dupa ce dai carca de bani pe pleava-turbata... ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Misiune grea, ca să-l scoți pe Gigi din ***, apoi să-l pui pe un postament, să-i dai luciu, *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De fapt, distanta de la resedinta domnului Becali pana la stadionul din Voluntari este de cel mult 2 km (1.8 km, mai exact). De unde ati scos voi 5 km ?!?
Citat becali gheorghe : „Asta nu e echipă! Nu mai am încredere în jucători. Parcă nu sunt fotbaliști adevărați, sunt de-ăștia, mingicari de țurcă” , din câte se știe nici un jucător nu a dat în scris că merită să joace la ,,***,,lui ghe. el a fost cel care i-a adus cu tam-tam la ,,stână,, nu jucătorii l-au implorat pe cioban ci el de bună voie a venit cu banii !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti nebun baiete. pai cate echipe isi permit sa cumpere jucatori cu 20 de milioane de euro? deci becali a saracit ca nu cumpara jucatori cu 20 de milioane? wtf? pai in europa primele 20 echipe isi permit sa dea peste 20 de milioane de euro pe jucatori si doar 10 constant.
Putere pe asfalt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.