Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
2
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Inca un titlu murdar castigat de cfr ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
LPF duceți trofeul la Cluj!!!
De ce il tot scoate pe *** asta la interviuri? chiar nu exista unul in toata echipa aia de *** care sa poate sa vorbeasca fara sa arate ca un ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tănase Rapandulea, exact ca în cazul lui Ante Vukusic, căruia nu vroiai să îi pasezi, deși era de muuulte ori în poziția de a înscrie, la fel ai făcut cu Mamut, din cauză că ție îți pasă mai mult de titlul de “golgheter” decât să câștige echipa! Pasează, prostule!
Domle' Tānase, io t-am zás sa ai grijā si sā nu zāci ninic de Domul Ministru Dāncu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.