Alte știri din fotbal
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
0
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski: „Poate pune probleme oricărui adversar”
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Rapid, sub lupa FRF! Victor Angelescu a dezvăluit că giuleștenii sunt monitorizați din cauza fair-play-ului financiar: „Am cheltuit prea mult”
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
0
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
1
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
1
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
alt blat pe axa fcb - fcsb si mai urmeaza
Adica, Edjouma ridica piciorul mai mult decat este regulamentar si tot Armas este de vina? penibili sunteti...degeaba incercati sa gasiti scuze, tot nu va iese.
petrescu trebuie DAT AFARA DIN ARBITRAJ ... NU E SCUZA ... ai VAR pe margine, SI nu esti sigur de ceva, .. te duci la VAR si verifici, simplu, CA DEAIA LE-AM CUMPARAT CAMERLE ALEA VAR, sa le folosim!!! acum ar trebui taiat in carne vie... RAdU PETRESCU DAT AFARA DIN ARBITRAJ ... ARMAS ARE SANGE SI DAI GALBEN???
vezi cum te-am prins cu minciuna. cum sa spui de botosani cand aia au terminat peste noi in campionat in 2020 si ne-au batut in playoff,cand au jucat ultima data acolo. fix asta este,cand o sa vad voluntari peste kfr in clasament la final,atunci o sa poti avea dreptul sa vorbesti de botosani
Uita-te la reluari...sa vezi cu ce viteza se ridica, pornit pe scandal, apoi se razgandeste, ca mai bine-o da pe smiorcaiala si-i scoate un roasu aluia. :) Terminati cu domnisoarele astea. Mai dati un bunghi si prin alt fotbal...Chiar si cel feminin. Sa vezi cum se ridica una, scuipa un pumn de sange si o ia la fuga dupa minge.
Am ramas, da, cu ceva urmari. Depistez mai usor ***** ca tine. Mi-am pus singur stelute, sa nu mai munceasca G.S.P. Tu...alege ce vrei in locul lor dar nu blande, ca nu meriti. :)
are ochi in spate edjouma sa vada ca prostul ala de armas isi baga capul ca ultimul prost in minutul 85 la 2-0 pentru Steaua? tu te-ai fii asteptat sa fie un asemenea prost ca si armas?
Random prostalau ca de obicei la ce inaltime era gheata bar barului?ce cauta cu vreascul la aproximativ 1.70m cu jucator in preajma?
Esti prea aspru cu tine donald.oricum se stia acest lucru pe valea maleii.
Steaua din liga1? Exista asa ceva? e doar echipa familiei becali. Mai exista una, echipa familiei mititelu. Ce coincidenta, amandoi au fost la inchisoare, fiind si foarte buni prieteni, miti ii dadea toate meciurile lui gigi. tii minte cum il lauda mereu miti pe gigi pe la tv, nu mai e nimeni ca tine gigi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.