Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
1
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
2
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare ale stadionului
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Stiu cine e! Deaconu! Numai asta o subordoneaza pe Dinamo! Arlechinii lui gigi nu reusesc deloc!!
PROMOVAM! \m/
Deci zecile de transferuri mult anunțate de presa gigista au răsuflat. Până la urmă doar Messi Matei, liber de contract (zburat de Al Ittihad, penultimul loc din Emirate) s.a alăturat FC MANELE FCSB. Fundași? :))) Altă dată! :))
mm are ochi la fotbalisti..:)..sa nu uitam de vlad, acest messi al portarilor....hahaha..
Singurul cu comportament deviant esti tu
Daca ai fi tatal copilului , probabil ca l-ai indopa cu saorma cu de toate, nu ?...Doar ca asta e sportiv si trebuie sa se incadreze in niste parametri de greutate. Pe bune...e cel mai aberant comentariu postat pe aici un ultimul timp.
Vai de capul vostru, sunteți cei mai slabi (așa-ziși) gazetari !!! Nu-i de mirare că GSP, cândva respectabilă, a devenit rușinea jurnalismului sportiv din România !
Stoica Mihai, daca as fi tatal copilului pe care l-ai pus sa slabeasca, te dadeam in judecata. Cum iti permiti sa manipulezi un copil si sa-l pui sa nu mai manance, ca sa slabeasca? Esti cumva doctor de specialitate si cunosti ce greutate are un copil de 15-16 ani? Cu asemenea comportament deviant nici nu ar trebui sa stai liber printre oameni.
Pubere, *** Forumul ăsta e pentru oameni mari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SUPPPREEEER Obiectivul nostru este sa ramanem pe 11, ca sa nu ajungem sezonul urmator sa avem meciurile la ora 11.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.