Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Asta este valoarea, stai că nici la turci nu mai avem loc, poate la bulgari.
si app ,aici e vorba de fotbal ,deci da ,Turcia si Israel sunt in europa ,atat ,prostovane!
tare prost esti ma , ia vezi geografia de clasa a cincea ,unde este Turcia ,cine vorbea de Israel ?
dupa cate stiu eu Turcia joaca la campionatul european ,deci este considerata tara europeana ,lasa-ma cu pozitia geografica si cat la suta o fi in Asia si cat in Europa ,este considerata tara europeana ,punct ,desteapta lu peste!
adica ai vrut sa spui 97 % in asia si 3 % in europa...
L-ati lasat pe printisoru' Ianis si l-ati luat pe asta acum. Stiti secventele din BD cu Patraulea, Gogu si Trandafir? Contracte artistice, Londra, Paris, Tokio. La fel si Folinel, Orlando, Roma, Istambul. Nici ei n-au ajuns, asta nici atat. Diferenta este ca cei trei au fost meseriasi.
Si Israelul e in Europa! Turcia e in Europa asa cum si Franta e in Oceania!!! Doar are acolo niste insulite...
Bogdan Stancu 2 !
*** a terminat cu printisorul si acum a luat la rand ,,perlele'' de la ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact asta e nelamurirea din articol...pe ce continent este Turcia sau Israel,de curiozitate...a citit cineva si articolul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.