Alte știri din fotbal
Gâlcă zâmbește! Jucătorul a semnat, în sfârșit, și sâmbătă va fi prezentat oficial
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipele de start
1
Nu pleacă doar Alibec! Un integralist din meciul cu Dinamo Zagreb își poate căuta echipă: „Nu e de noi!”
1
Fostul arbitru din Liga 1 a cumpărat un hotel din România cu 3,5 milioane de euro » Cum arată complexul și unde este situat
1
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Orașul în care echipa de fotbal dictează ritmul vieții: „E totul sau nimic! Stadionul te face să zbori”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Nu ma postacule, acolo jucatorii deja arvuniti de cioban se dadeau la o parte. Multumita lui Tucudean, Viitorul a scos punctul decisiv jucand 7 vs 11. OFTICA-TE :)))
Ala mai lipsea atacant!:))) A ratat cu Dinamo din 6m, azi din 2m, si cate altele!:))) Sa fim seriosi, n-are fata de Steaua! Iar pe indolentul de Vana nu stiu de ce-l mai baga, probabil ca n-are pe cine...avem lot subtire rau de tot! Plus Vlad care greseste in meciuri decisive...
ar dori si ei un gigi
Cred ca mă confunzi cu Benedict Rață … in fine, știu ca acum folosesc un nick creat acum 2 ani pt ca pe ăla original iau galben după o singura postare, așa ca l-am pus pe hold pana mâine :-))) dar chiar sa fiu luat drept fcsbist!? :-)))
Cică pana pe 31 Mai trebuie sa dea cu subsemnatul, ori el ori DDB :)) Pai cică societatea e la Negoiță, acțiunile la Cortacero, palmaresul și sigla la Teleaga. Cred ca nici ei numai știu ce și cum. De aia tot dau din colt în colt și ezita sa ofere un răspuns clar.
Atunci de ce el miroase a stelist si tu a fecesebist ***? Tu cand scrii se crapa ecranul telefonului de prostiile debitate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai care-i "binele Stelei", in liga a treia la baraj sau in prima liga luptandu-se la campionat?:))) Care vor "binele Stelei"?:)))
Si ala a fost blat. Mama ce imaginatie. Daca erai in securitate te decora Ceasca deja.
Oaida este foarte bun dar nu stie petrea sa il foloseasca . el poate juca atacant de careu foarte simplu. sa il bage atacant si o sa vezi un nou oaida
EXACT.. DE CE TI TREBUIE UN DESEN? CSA LA VOI CS DINAMO BUCURESTI LA NOI..CU ..? MICI MARI DIFERENTE. DE CONTRACT. :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.