Alte știri din fotbal
Fiica lui Dennis Rodman, Trinity, a devenit cea mai bine plătită fotbalistă din lume: „Ea e viitorul”
0
Ianis Zicu avertizează înainte duelului cu Petrolul Ploiești: „Este un meci special!”
0
„Diavolul” Matteo Duțu a fost prezentat oficial la Dinamo: pe câți ani se întinde contractul
1
Filipe Coelho, declarație pe placul finanțatorului Rotaru: „Acesta e cel mai important lucru”
0
Știri din fotbal internațional
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă uluitoare » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Directorul GSP a răbufnit: „Meciul FCSB? Catastrofal, vraiște! Iar un lucru mi se pare de neconceput”
2
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Că Tănase e mai breaz decât Olaru? Cum ii atinge unul, zici că l-a curentat. Dar așa fac 90% din jucatorii din Liga 1. E unul dintre motivele pentru care nu reușesc niciodată nicăieri altundeva.
Din pacate pentru el, dl Porumboiu nu e singurul patron roman care-si facuse echipa de titlu si nu l-a mai apucat. Mai sunt si aia de la Poli Tim si de la ASA Tg Mures care erau si ei, ca si Vaslui, cu o mana pe titlul de campioana... insa, ce sa vezi, a doua zi toate astea s-au desfiintat! Mai norocosi au fost aia de la Urziceni, Giurgiu si Galati (Bucsaru, Adamescu si Niculae) care si ei, dupa ce-au luat titlul suprem, si-au bagat in faliment echipele a doua zi!!! Sa ma ierte dl Porumboiu, dar decat asa, mai bine lipsa! Nu e nicio paguba pentru fotbalul romanesc, dimpotriva!
Acea echipa a Vasluiului ar defila azi in MamaLiga.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Săracul ”patron” ... visează cai verzi pe pereți !
Ce îl mai "cultivați" pe nea porumb????, în ultimile 3-4 zile cred că este al cincilea articol cu porumb !?
Nea Porumb are într-un fel dreptate să fie frustrat, își făcuse în urmă cu 15 ani echipă de titlu și merita să îl câștige.. dar l-au aranjat Sandu & Dragomir care au tras cu Urziceni și Oțelul. Jucători străini ca Wesley și Adailton n-o să mai vedem oricum vreodată în România.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.