Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Pe Vansoitan asta nu-l vrea nimeni ??? Asta azi a postat mai mult decat a marcat Messi toata cariera !!
Ce suporteri adevarati sunt zecesebistii. Nici macar nu stiu (sau poate nu vor sa stie) care a fost formula de start de la umilinta din retur. Ati avut 7 (sapte) titulari in echipa de start. In aparare, ati jucat cu "rezervele". Amagiti-va in continuare, ati luat o manita pe bune de la niste anonimi.
Am inclus doar titularii din formula de start, ma gandesc ca ai mintea obosita dupa masa de astazi: Tarnovanu/Oaida/Edjouma/Cordea/Olaru/Oct. Popescu/Compagno. Numai rezerve in formula de start, obositule.
ma bucur ca nu ai familie si prieteni iar in scurt timp o sa iti desfiintam si echipa,sa te lasam singur. dupa umilintele inumane pe care le-ai suferit din cauza lui vitan bazresti in ultimi 15 ani acum urmeaza desfiintarea. desfiintarea este un act de mila pe care nu-l meritati dar tot o sa va desfiintam echipa. sia cum ma uit cu placere la rezumatul dublei cu u cluj. o data in viata se intampla asta si s-a intamplat cand era cel mai rau pentru voi.
Era pretul mai mic il devaloriza daca juca la nationala *** toti care ajung acolo uita brusc sa mai joace fotbal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
chiar aia este bah pro99stule ca aia 7 din 11 au intrat abia pe parcurs cand deja era prea tarziu,dovada ca anderlecht care a terminat pe locul 2 si a mers mai departe nu ne-a batut si daca era meci eliminatoriu,anderlecht era eliminata. iarasi esti prostul de serviciu.
Ce gluma buna si ce mai credeti in ea. Ati avut 7-8 titulari in meciul retur, vrei sa ti-i spun? Ma gandesc ca poate nu ai aflat cum se cauta pe Google
Vansoitan a fost să colinde la palat! Interlopul nu l-a primit, așa că, la primul non-stop întâlnit și-a procurat o vodcă și la momentul actual e într-un Șanț, gândind (deși nuanțe cu ce) cum ia *** 3 meleoane de euro(!!!) pe șut și gol!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"....3 milioane de euro. O sumă importantă pentru un jucător fără meciuri la națională până la 23 de ani."...da,acum intelegem de ce era propus cu atita insistenta lui Iordanescu la nationala....
gluma de 1 aprilie este petrila. pe sut chiar am avut oferta de 2 milioane dar becali cere 3 milioane de euro. noi vindem pe bani ,kfr vinde spre insolventa si implicit faliment.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.