Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimul baraj se joacă acum
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Bravo cocoș, ai nimerit bine! Te primim cu brațele deschise. La fcsb suntem obișnuiți cu munci agricole și cu țărănușii. Avem oi, capre, acum și vaci. Trebuie să știi însă Tatăl Nostru și Crezul și să vii la antrenament cu mătăniile agățate la oglinda căruței. Baftă!
Este imperios sa-ti vezi de treaba ta si sa nu spui tu fiecaruia ce sa creada si ce sa spuna... Pentru "cunostintele" tale, generale, FCSB este continuatoarea de drept a clubului de fotbal Steaua Bucuresti... o zice UEFA, coeficientul in cupele europene & FRF... nu un postac ca tine... *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este imperios sa-ti vezi de treaba ta si sa nu spui tu fiecaruia ce sa creada si ce sa spuna... Pentru "cunostintele" tale, generale, FCSB este continuatoarea de drept a clubului de fotbal Steaua Bucuresti... o zice UEFA, coeficientul in cupele europene & FRF... nu un postac ca tine... HAI *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
transferuri de senzatie la fcsb laBUS si branziuc care se incadreaza in peisaj,de la vaci la oi nu e mare diferenta))
Dacă ai fost cu vacile , n-o să-ți fie dificil să te integrezi . Că la echipa la care-ai venit animalele sunt mai mici . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este un atacat slabut. Pentru o echipa de play-out mai merge !
De la fc fcsb2 la fc fcsb1. Sau de la clinceni la popesti leordeni. Poate apuca si retur colet atunci cand jiji muta clona cu totul la clinceni :))) Nu uitati: e imperios necesar sa retineti ca fc fcsb nu e Steaua! Indiferent de ce zic ***)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi cum joci să n-ajungi la rapid :))))!
Asta pentru ca, cel mai probabil, n-are "fata" de Steaua!
Daca esti luat de nicaieri si adus la "Steaua"(observati ca a inceput deja sa-l perie pe Becali, sa nu-l supere cu fcsb) parca mai merita, nu esti ala de 19 ani de la Viitorul sau Botosani, lihnit sa te ia nea Gigi, sa te ratezi pana la 21-22. Mai ales ca are si o varsta. Dar eu nu cred ca va face multi purici in Berceni, la "Steaua" :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.