Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă și-a anunțat plecarea imediat după remiza cu FC Argeș: „Cu siguranță ultimul meu meci”
0
Pașcanu a spus lucrurilor pe nume: „După meciul acela s-a rupt totul la Rapid”
0
THRILLER la Mioveni! Rapid a condus cu 2-0, iar FC Argeș a ratat în prelungiri penalty-ul care i-ar fi adus victoria » ADIO EUROPA
15
În plină luptă pentru salvarea de la retrogradare, Hermannstadt a anunțat o mutare de la o echipă de play-off: „Transferat definitiv”
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
0
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
6
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Dar eu cred ca Alex va ramane in strainatate. :))
Nu toata lumea accepta sa fie umilit si calcat in picioare pentru bani. Mai sunt si jucatori cu coloana vertebrala. Cretu e unul dintre ei. Daca ar avea de ales intre Faci Ce Spune Becali si CFR, pe cine crezi ca ar alege?
Mai vedem noi, stai cuminte. Inca nu s-a terminat campionatul
Vai, de ce? Fiindca spun adevarul?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
B-ul vă așteaptă, n-ai alte griji? Sau ești mimaovist deghizat în ieșean?
Ar fi bun la Steaua!
Crețu se duce unde vine banul, moralistule
Ieșean prostălău mai ești
Alex Cretu e un jucator cu personalitate, nu vine sluga la cioban !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.