Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Da dacă acum "pleacă de la Fcsb" și Mustață și ai lui?? (Variantă de răspuns: unde să plece, cine îi mai spinsorizează?)
Vine solskjaer.
Mi-e teamă că Gigi Becali nu are variante, ba chiar aș spune doar că mi-e teamă pentru Gigi Becali!! Că doar nu degeaba Mustață a lansat ieri amenințările "dure" care au fost preluate de toată presa: "Mai știu că Edi nu vrea să plece, dar că asta nu mai depinde de el. Dacă se întâmplă ceea ce nu trebuie să se întâmple, din momentul acela și noi, cei din Peluza Nord, vom avea reacții foarte urâte. Îi transmit domnului Gigi Becali că hotărârea întregii galerii este că în cazul în care Edi va fi împins spre plecare, prin orice mijloace, să nu mai acceptăm un alt antrenor. Edi este antrenorul nostru, unicul! Dacă pleacă, să vină Gigi pe bancă."
Sper ca nimeni sa nu mai accepte
Fotbalul românesc a murit, trăiască dragostea dintre GSP și Gigi Becali.
pai si cosmin olaroiu? e bun prieten, e naș, e fin, e partener de afaceri.
Todoran pe unde e?Molusca perfecta pt Jiji
A te mai duce acum antrenor la FCSB inseamna a-ti recunoaste din start statutul de antrenor ratat, fara perspectiva vreunui loc de munca, un neica nimeni.
Vintila! Asta-i bun!!!
Vine marcelo bielsa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.