Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îți pierzi timpul, individul e lipsit de orice urmă de logică.
sa rupt lantul de iubire intre *** si gigi!iesiti din casa daca va pasa!romania trezestete!jos catu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce zice cineva poti citi online ,probleme gogule?
Verifica ce ai scris: jiji a zis.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce legatura are vorbitul lui becali cu faptul ca s-ar baga la echipa? becali nu mai are cum sa se bage la echipa,nu are de ce.
deci in articol spune clar becali ca il lasa pe edi sa faca ceva ca pe el nu-l mai intereseaza si tu spui ca revine becali la butoane? ce low iq ai bah? *** la Steaua din liga 1,edi este sef.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lupul schimba părul dar năravul ba, mai devreme sau mai tarziu jijel tot se va mai baga, "o sa fac cancer la limba daca nu vorbesc" , Edy sa nu lasi acest tip sa intre iar la butoane ca se alege praful de tot. După mulți ani simțim și noi suporteri ca avem un antrenor adevarat care vrea să implementeze o idee de joc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.