Alte știri din fotbal
FC Bihor - Chindia deschide etapa de play-off în Liga 2: echipele de start
0
Ioan Varga anunță pe cine vrea antrenor la CFR Cluj în sezonul viitor: „Am vorbit deja” + „Am scăpat clubul de gașca de cheltuitori!”
0
Cele 3 nume de antrenori propuse la Rapid: „E clar că Gâlcă va pleca”
0
MM Stoica a plecat să caute jucătorii ceruți de Gigi Becali: „Astea sunt prioritățile noastre”
2
Știri din fotbal internațional
Alt scandal pe „Bernabeu”! Antonio Rudiger și-a pocnit un coechipier
0
Favoritul să preia banca lui Chelsea: a antrenat-o 3 ani pe Barcelona
0
Ce urmează pentru Cristi Chivu la Inter » Analiza expertului Roberto Maida, de la Gazzetta dello Sport: „Aceasta e noua lui provocare”
1
Mesajul fostului președinte interist Massimo Moratti pentru Chivu
0
Lifestyle
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Guvernul Bolojan a fost demis! Moțiunea PSD-AUR a trecut în Parlament cu ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Fotbalul românesc este in moarte clinica atâta timp cât *** cu fes face numai ce vrea el în Liga 1!!!.... Burleanu trebuie zburat de acolo! Nu se mai poate așa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Evident deaconu nu e miscat de acolo penru ca deserveste perfect si alimenteaza hotiile gigiste cu arbitri pe masura!! Cat timp Dinamo nu va avea conducere, ciobanul purulent si tradator va face mereu pipilica pe caini!! Dar, poate are D-zeu grija de el!! Da Doamne!!
Gigi este matroana arbitrilor romani! *** are parte numai de arbitraje telecomandate in meciurile cu Dinamo!! Nu exista meci in care arbitri sa nu fluiere flagrant in favoarea ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Arma secreta sunt arbitri ticalositi ai lui deaconu!!...Cu Dinamo trebuiau sa primeasca vreo 7-8 galbene si 2 rosii pemtru intrarile violente! ....Nu au primit nimic!! Cartonasele le-au luat , culmea!, victimele agresiunilor fcsbiste, fotbalistii lui Dinamo!! Asa ceva...!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai baiatule... daca arbitrii aveau ceva impotriva lui Dinamo dadeau penalty si eliminare la faza aia controversata de pe linia portii si aveau perfecta acoperire. De-asta a jucat Dinamo asa de fricos dupa ce a dat gol??
Ai scris ceva adevărat și împotriva lui gigi grețosul! Sigur! Altfel nu te umpleau gigiștii de la GSP.ro cu steluțe. Au nevoie să dispară primul comentariu extrem de pertinent și de adevărat. Punct.
Gigi e o cangrena purulentă pentru fotbalul românesc! Cine nu înțelege asta, trăiește degeaba!! A distrus total competiția in Romania!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mafia gigista din campionatul romanesc NU MAI ARE LIMITE!! S-a ajuns la un punct in care nu se mai joaca fotbal! Totul e la discretia arbitrilor gigisti ticalositi!! Ciobanul gretos are tot CCA-ul de partea lui! Pana nu moare vom suporta aceasta hotie marlaneasca incomensurabila, iar Romania nu va mai avea fotbal adevarat! Punct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.