Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea a avut un remarcat după dubla Craiova - Levski: „ A fost cel mai bun”
0
Sancțiunea XXL pe care o riscă Leandro Parades!
0
Directorul Gazetei l-a pus la punct pe Filipe Coelho după Universitatea Craiova - Levski: „El nici usturoi n-a mâncat, nici gura nu îi miroase”
2
Manchester City, în negocieri pentru înlocuitorul lui Rodri » 80 de milioane de euro
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Zau ca m-as bucura pentru tine, sa te vad plecat din fotbal, sa nu te mai chinui atat.
Astea-s gandurile pe care oierul le transmite noaptea in vis gigistilor, cand se conecteaza prin 5G bostan la bostan (ar fi o jignire pentru organul numit creier sa il amintesc aici).
Cred ca desfiintarea clonei si alungarea oierului din fotbal ar fi singura sansa ca fitbalul romanesc sa se insanatoseasca. Odata cu aparitia in fotbal a mafiei machedonilor, fotbalul s-a degradat de la an la an.
poate se face ziua la tine sau macar pune niste ochelari adecvati si citeste clar ce declara gigi.
Asta il intereseaza pe cioban....ce se intampla cu Cfr, echipa care castiga consecutiv campionatul !! El isi da seama ca nu are cum sa ajunga in grupele europene si spera ca mai ia ceva bani prin vanzarea jucatorilor. Cum simte ca sumele aberante pe care le cere nu le va obtine niciodata, a inceput sa intre in fibrilatie !! O statistica arata ca in toata perioada cat ciobanul fardat a condus aceasta echipa, castigurile au fost de numai 4-5 milioane, asa ca “marele investitor” simte ca la usa bate falimentul !! Te apuca si rasul cand te gandesti ca in urma cu ceva timp ne ameninta ca echipa lui se va bate in cupele europene cu Barcelona, sau Real Madrid !! Aata-i Becali !!
Corect! Chiar dacă ar intra în grupele EL banii nu ar fi suficienți să acopere nici 15% din datoria FîCîSîBî-ului către Steaua București — E evident faptul că premiile în Europa League vor fi mult mai mici, fiindcă se va juca fără spectatori.
Dacă FC FCSB nu intra nici anul acesta în grupele EL sunt ca și intrati în FALIMENT. Varianta a 2-a, profit din vânzarea jucătorilor pe zeci de milioane, e o utopie. Iar în grupele EL nu au nicio șansă să intre. Ne apropiem de momentul dispariției clonei cu organigramă primitivă. Moment de bucurie pt suporteri. Moment de mare tristete pt interlopii, bișnițarii, manelarii, găinarii de colț de stradă și proștii fuduli ai României.
Inexplicabila, irationala, ura celor aliniati pe langa Cazarma Sportiva Anacronica-CSA, fata de Steaua, echipa lor de suflet pana in 2013 (asa cum s-a vazut la meciuri memorabile cu Valencia, Villareal, Ajax, Chelsea, etc), moment dupa care, din pacate, pentru ei, a inceput o profunda noapte a mintii. Au ajuns sa nege existenta Stelei, intre 2003 si 2014, perioada in care ei au umplut peluza sud cu cantece si scandari ros-albastre. Acum, frizand absurdul, respectivii hulesc Steaua si sprijina orice echipa joaca impotriva ei (Dinamo, CFR, Rapid Viena, Guimaraes,etc!!). Explicabil doar prin noaptea profunda a mintii!!! Speram ca se va face ziua si pentru ei curand!!!
Doamne ajuta. Poate asa scăpăm de infecția fotbalului romanesc!
In faliment intra oricum, ca-l masacreaza Talpan cu procesele. Sa vedem de unde scoate banii, c-a folosit ilegal brandul Steaua atatia ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.