Alte știri din fotbal
Rapid - Dinamo: aproximativ 12.000 de spectatori prezenți
15
Ultimul interviu al lui Dumitru Marcu a fost pentru Gazeta chiar de pe patul de spital: „Craiova trebuie să ia modelul Athletic Bilbao!”
0
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
5
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Știri din fotbal internațional
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele de start
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Asta e echipa aia din prima parte a sezonului. Sincer sa fiu, m am temut de acest meci. Jucătorii celor de la Fcsb, ai fost extrem de motivați, nu au renunțat la nici un duel chiar și atunci când părea pierdut!
Vrabia, malai viseaza!:))
te bate matematica grav ,din 2017 cum sa ai 21 ba ,chiar asa sa furati !?:))te crezi in 2040?:))
și-au luat bătaie ca de la Steaua, de la Steaua
bietul mos ,cred ca a intrat pe lacatedral si se injura singur de nervi !:)))
De abia avem 21, mai e mult pana la 27 .... Însă toate la timpul lor, următorul pas e mâine, in Intrarea Vrabiei: Forza Steaua, promovare sau teroare! :-))))
Iedi vorbește singur în tribună, un cefurist fumează de nervi lângă el...Restul e cancan...:)
un fleac, i-am dudelangit
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu e gandirea corecta, chiar daca nu mai avem investitorii dinainte, ar trbui sa facem puncte si in competitia a 3-a. Vom vedea daca o face CFR-ul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.