Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Cu cat credeti ca o sa invinga cfr?
Să vedeți creștere de turație în comentariul lui Angheluță, să vedeți diferență între alaltăieri și azi. Zici că i-au pus ăștia doi plămâni și trei corzi vocale în plus. :))
La Multi Ani, gesepistilor. Forza CFR!!!
Luptă dragă chefere!
O simpla raceala sau... Covid?!
Trebuie să facă plinul de două ori de la Suceava până la București. :))
Eu nu ma refer la nivelul fotbalului de la noi..eu radeam de vrajeala ieftina a fecesebeilor..cand sunt incapabili si frustrati,o baga pe asta cu dincu si arbitrii..sigur,nu ma asteptam la un act de fair play,sa recunoasca "da bai,suntem zero in comparatie cu CFR".Nu,ei scot texte ieftine cu dincu,kovacs si numaishtiu ce..dar ei,de facto nu exista..CFR ii umileste cand si cum vrea.
Nu pricepi ca nu mai intereseaza subiectul ? Important e ca autocarul are plinul facut si nu a facut nimeni cheta pentru asta.
Tu ești din ăla radicalizat, crezi și nu cercetezi. Ce spune Gigică cu gura lui Michele e literă de lege? :))
Pai intreaba-l si tu pe memeu, sau pe gigica, daca ai intrare. De unde sa stiu eu ? Poate sa fie inmatriculat si pe Marte...ca tot nu ma intereseaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.