Alte știri din fotbal
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Echipele de start: Dobre e rezervă, incredibil unde joacă Borza
0
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB!”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
150 de milioane de euro pentru un Inter de top în Liga Campionilor » Cei trei titulari pe care-i vrea Cristi Chivu
0
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Cand ciupesc arbitrii fin cand si unde trebuie, cand ai non combat cu unele echipe care-si dau sufletul cu fcsb, da ,esti un mare campion. D-aia *** afara si te dau unii in suturi afara de pe la echipe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clujenii au câștigat campionatele cu ajutorul arbitrilor și cu egurile de echipe, astra, craiova, farul, ce au stat capră. NU-i mai lăudați
Ce dor mi-a fost de cei trei craitoi si de statisticile lor pline de umor.
"Contrast frapant în duelurile directe și indirecte dintre Dan Petrescu și FCSB în ultimii aproape 20 de ani: în privința meciurilor, FCSB conduce detașat, scor 10-5 în raportul victorii - eșecuri, însă tehnicianul își subordonează total rivala la campionatele câștigate: scor 6-2." Exact. Uite un exemplu cum s-a terminat campionatul trecut. In loc sa joace in ultima etapa cu FCSB cu titlul pe masa a obtinut in penultima etapa doua bonusuri de la arbitrii lui Burleanu Doua "greseli" ale arbitrilor in favoarea CFR a scos-o campiona inainte de ultima etapa unde a si pierdut meciul pentru ca putea sa-l piarda, era deja campion.
Multe din cele 10 victorii ale zcsb au fost obținute cu concursul decisiv al arbitrilor, sau în momente când meciurile respective nu mai aveau miză. Deși are o cooperativă numeroasă, Becali ratează în meciuri tocmai cu sateliții!!
O echipa care joaca oribil si eficace (CFR), impotriva unei echipe care joaca oribil si ineficace (FCSB). Ce sa fie de ales!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.