Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Bosniacii acuză: „Un soldat ne-a spionat antrenamentul pentru Gattuso!”
0
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
evident ca nu ma refeream la tn intrebam si eu era vb de cineva dp diji
Nu vad rostul acestei intrebari. Daca te referi la mine, te anunt ca am acest logo de cand am creat contul. Asta se intampla cu multi ani in urma, cand la pro cinema rula un serial celebru "Oz - inchisoarea federala". Parola pentru acest cont e numele unui personaj din film :))
cum pot caracterizza un om care de fiecare data cand joaca STEAUA cu o echipa europeana isi schimba logoul de la avatar in echipa respectiva?
Doamne Ajuta ! Sa castige la scor !
optare ce cauti pe un articol cu si despre lupta la titlu? esti nostalgic?
Simplu. Nu au rusine. Istvan e suficient de pregatit pentru a conduce acest meci, insa fecesebismul ce caracterizeaza acest site si acest trust, doreste ca acest arbitru sa fie discriminat din cauza originilor sale. Practic ei aproba tacit xenofobia becaliota. Le-a luat ceva timp sa accepte ca fc fcsb nu e steaua, dar au facut-o (nu mai apare in articole cuvantul Steaua, atunci cand se face referire la fc fcsb). Sa speram ca odata cu desfiintarea clonei fc fcsb, vom avea si o schimbare de atitudine dupa 9 Mai, iar in final articolele cu/despre becali vor disparea definitiv.
Lasa ca la anul fi un arbitru de la Tirana sau Skodra!
Victorie CFR Cluj si cu asta, basta!
Dupa ce ca FCSB e ajutata de adversarele mai slabe care "prind o zi proasta" in timp ce cu CFR mor pe teren, dupa ce ca FCSB e impinsa de la spate de arbitri care au invatat lectia, sa dea "libere" din acele locuri de unde Budescu da centrari-sut letale sau dau penalti de cate ori Tanase se arunca in bazin, dupa toate astea mai veniti si voi sa-l victimizati pe Becali ca i-a bagat arbitru "ungur"...
@red77 *** sau nu stie cum se fac banii spre deosebire de alti ,,culti,,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.