Alte știri din fotbal
De la Slatina, Claudiu Niculescu a numit principala favorită la titlu în Superliga: „E bună rău de tot”
0
Uluitor! Raul Opruț nu ar fi trebuit să marcheze la Sibiu, însă a făcut-o de două ori
0
Giani Kiriță crede că lui Dinamo îi mai lipsește un lucru pentru a deveni campioană: „Ar fi fost bine să se întâmple asta”
0
Ionuț Lupescu e sigur: „Dinamo nu mai are nevoie de nimic ca să lupte la titlu” + Dorință pentru play-off: „Fără FCSB și CFR”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
super, le-am întors-o la juveți. roata se învârte....
Ce "omenos" e nea jiji. Doar pe romica bunica l-a pedepsit ca a marcat pt gloria (buzau). In rest, numai omenii, valize si fapte bune :)))
Lasa ca jucati voi mare lucru... 4 penalty-uri in 2 meciuri
A facut si mimao cu altii, gen viitorul
Eu sunt fanul echipei ma ratatule, tie insa iti este rusine sa-ti tragi clona in dreapta la avatar.
mai tii minte meciul din 2017? esti constient ca si daca se termina egal tot aia era pentru clona csu,daca pierde cu cfr nu este campioana,cu un egal este campioana,destul de simplu,nu se schimba nimic.
De parca Vlad ar fi un portar redutabil. Eu l-as angaja la zoo sa dea de mancare la girafe si cam atat. Mai fecesbist mic, daca Vlad era portar se arunca ca o pisica, dar l-a tradat reptila din el.. asa se arunca gusterul de Crimeea (pa calea asta ai aflat si de unde provine gusterul). Sunteti praf acolo la Palat la voi.
Hahahahh
Victorie clară a campionilor.
CFR E CAMPIOANA, oltenii raman cu prazu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.