FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - CFR CLUJ 1-1

Panduru a ironizat un stelist după meciul cu CFR Cluj: „Aleargă singur și termină pe 2! Ratează și cu poarta goală”

Oaidă, ironizat după meciul cu CFR Cluj

Articol de GSP - Publicat marti, 04 mai 2021 14:46 / Actualizat marti, 04 mai 2021 16:11

FCSB a scăpat printre degete victoria cu CFR Cluj, după ce clujenii au marcat golul de 1-1 la ultima fază, în minutul 90+2.

După ce l-a criticat pe Andrei Vlad pentru faza golului marcat de CFR Cluj, Basarab Panduru a avut un nou client de la FCSB.

Fostul internațional l-a ironizat pe mijlocașul Răzvan Oaidă (23 de ani), după ce acesta a ratat o ocazie în minutul 75, când a rămas singur cu Arlauskis, dar a șutat pe lângă poartă, deși putea să-i paseze lui Octavian Popescu, care era singur în fața porții.

„Ăsta e Oaidă. Aleargă de unul singur şi termină pe locul 2! Scapă cu poarta goală şi dă pe lângă poartă" , a spus Basarab Panduru la TV Telekom Sport.

Olaru, îl laşi acolo în pace, nu te duci peste el, Luzura pe care o are Camora în ultimul timp, el poate să cadă şi de la vânt
 -  Cornel Dinu, despre duelul care a dus la lovitura liberă din care a marcat CFR Cluj

VIDEO Analiza lui Adrian Porumboiu după derby-ul FCSB - CFR Cluj 1-1

Citește mai multe știri despre FCSB – CFR Cluj:

Jucătorii de la FCSB, amenințați de galerie: „Riscăm orice, chiar și dosare penale!” » Andrei Vlad, inamicul numărul 1

Gigi Becali l-a luat în vizor și pe Tavi Popescu! L-a certat în direct după meci: „De ce încerci așa ceva?”

EXCLUSIV: Anunțul momentului pentru Gigi Becali » Fotbalistul se întoarce la FCSB: „Direct atacant îl bag!”