Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Stai liniștit nea Viorele, tot cu voi o să tragă arbitrul ăsta de doi bani. Măcar din simpatie pentru cornute că e sezonul lor acum, adică sunt Paștele, nu altceva.
Mai cârcotașilor, 8 din 10 partide dintre Steaua și CFR au fost conduse de Kovacs , mult iubitul arbitru de casă al blatiștilor de la CFR și atunci ați grohăit ceva ??? Stați liniștiți că tot CFR va lua campionatul pentru că Steaua joacă prea cinstit să-l ia .
Sa vina Kovacs
Steaua are amintiri neplăcute cu acest fluieraș necalificat, diletant! A pierdut un campionat in 2017, din cauza ca RP nu a vrut sa fluiere 2 penalty-uri clare, evidente, indiscutabile in meciul de titlu cu viitorul, dominat categoric de Steaua dar terminat 1-1 pt ca așa a avut RP misiunea! Au mai fost si altele prea multe, printre care si atacul violent al cotonigaruluj Deac pe glezna lui Perianu, in Supercupa, la care RP a dat numai galben! Un arbitru slab, ezitant, care raspunde la ordinele lui burleanu care la rândul lui este dirijat de dancu bacsi!
Se pregateste un furt pe fata impotriva CFR-ului. Pe ei, pe mama lor. Nu-i lasam sa ne fure miseleste!
Nu e greu de observat (ma rog, eu asa zic, ca nu e greu) ca media punctelor reusite de cele doua echipe cu Petrescu e practic aceeasi - 1.77 puncte/meci. Chestia cu "favorizeaza" pe una sau alta... unora le e greu sa inteleaga evidenta chiar daca i-ar lovi in cap. In plus, media reusita cu Petrescu este pentru ambele echipe mai mica decat media reusita cu alti arbitri. Asta e alta chestie. Ca greseste, stim. Ca e al uneia sau alteia dintre echipe... cifrele nu vor convinge niciodata pe cineva care nu le intelege, desi n-ar fi rau.
Ba' dar ce cosmar aveti cu Fcsb in ziua de Paste :) Parca arbitrul asta a dat penalty-ul necuvenit cu care ne-a batut Sibiul ! Oricum , Fcsb nu mai are nimic de pierdut ci doar de castigat !
Te temi ca CFR castiga ?
Petrescu? Greu de crezut. In ultimii ani si-a facutvo reputatie solida de pro ciobandante. Si cu Deaconu observatori, scopul e cat se poate de straveziu.
Doamne da sa fie asa !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.