Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga! Avem echipele de start
1
George Ogăraru, mesaj după ce Craiova a câștigat titlul în Superligă: „Academia Stelei a dat fotbalului românesc un campion!”
0
Echipele de start în Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Craiova continuă sărbătoarea » 11.000 de oameni în piață
5
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Atata timp cat capul este interlop,e normal ca si ceilalti din club sa aiba apucaturi de pârnăiasi.
Cum e turcul (Machedonul) si pistolul.
Doamne rău e să fii gaie, să iei cuie și bătaie :))))))))))
bataie ar merita fiecare spirist din redacte care vine cu titluri din astea. bataie si interzicearea dreptului de a mai scrie public. sa dea la sapa sau la matura ca la aia e calificat.
Ionitza i a umilit bai
Apucaturi de mahala. De Popesti-Leordeni
Panica in turma! Nivi cu deaconu nu mai merge!
Nişte urlete de la 20 de m distanţă înseamnă la mitomanul care a scris simulacrul ăsta de articol bătaie ...
Nu cunosc steliști enervați de euforia celor veniți de la Cluj :-)))) Ba dimpotrivă! :-))))
Din cate se vede din filmare titlul trebuia sa fie ca un fcsbist a fugit de Arlauskis, ca era cat pe ce sa puna ala mana pe el si sa-l scarmene!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.