Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Îl arestează curând și va fi obligat să se lase. Din fericire FC FCSB va dispărea și ea din peisaj, falimentul bătând cu barosul în ușă. Adios, gigeilor!
O seară frumoasă, doar fcsbiștii sunt supărați.
neah, n-ai talent... trebuie sa iei notite de la ala care tot da in scris! ala care isi joaca casa (cacafonie intentionata) :)))))
Ce trist :)) 1-1 :)))))))) Oare de data asta cine o fi de vina?? Cand fata aia castiga la tenis, baietii aia de la handbal fac un meci de senzatie in Portugalia, fetele de la CSM bat si ele...de ce ne-ar pasa de mizeria asta de fotbal?? Du te tata tare cu ehipa ta de stele stinse.
Am zis ca se termina egal, pai egal fuse! Nostradamus nu minte!:)))))
Rade o clona de alta clona, precum fcsbistii sezonul trecut, radeau de Steaua Bucuresti ca a terminat pe locul 2
N-auzi omule ca baietii astia au viata sociala, dau p-afara de atata viata sociala, si cand intra pe site nu accepta mesaje anti-fecesebe si se ofuscheaza la orice parere contra. Democratia pt fecesebist are aceeasi valoare cu discriminarea in ochii lui jiji. Dupa stapan asemanare. Dar tot ei se supara, domne' :)))) posibil asa ceva....
Aveti ? Serios ? Chiar sunt curios..imi doresc, sincer..sa vad cum analizati o partida
Dati si voi anunt la ziar : clona fc fcsb, nascuta in 2003, 17 ani, caut spectatori fideli ca sa ne sustina la bine si la greu, solicit identitate si palmares, cine ma ajuta ? :)))
Nu mai sunt pufuleti pe scaune :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.