Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Pai fecefcesebe rămâne fecefecesebe doar că au în plus un titlu de campioana, o Cupă și două Supercupe. Asta dacă câștiga procesul.
Și totuși vreo dovadă concretă? Sau ne luăm doar după poveștile valetul de la palat? De fapt pentru presa gigista e suficient să arunce valetul de la palat un *** ***. Trist câtă atenție i se acordă acestui individ, pușcăriaș, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Stire" gen petarda de presa, menita sa umfle artificial valoarea jucatorului. Cum sa fie in lotul Italiei un atacant supraevaluat de 1.5 M euro din campionatul romanesc?! Care nu s-a batut niciodata cu aparatori de Serie A. Pai nici nu atinge mingea Compagno in Serie A.
Pe lista preliminara, la preliminara, din preliminarii…. Facem pariu ca nu debuteaza!?
Daca MM-ul l'a dat, atunci e de fapt numai la mishto.
Felicitari Andrea Compagno! --- si mult succes!
Pe cât punem că rămâne doar pe lista preliminară și nu pe cea oficială? Faceți mare circ pentru nimic....
M-am emotionat si eu, chiar mi-a dat o lacrima rebela, dar asta doar pâna am citit cine da stirea : MM-ul! Si m-am linistit brusc. Foarte probabil anuntul este din categoria: "ar fi", "ar putea fi", "s-ar afla". Cunoastem!
Marele jucator romano-italian Boloca de 24 ani. Asadar pe lista preliminara a Italiei intra si jucatori din Serie B.
Pariu ca va fi chiar titular...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.