Comentarii (8)
observator_federal
observator_federal  •  27 Iunie 2026, 16:26

Important este să se găsească cine să bată penaltyurile! "Golgheterul Superligii" va scrie pe el...

Brazvan
Brazvan  •  27 Iunie 2026, 16:11

Cel mai probabil, majoritatea comentariilor (pline de substanță, de altfel) aparțin unor fani Dinamo sau Rapid, foarte fini cunoscători și exigenți nevoie mare. Singura chestiune e că idolii lor au câștigat ultima oară campionatul pe când bunica era domnișoară...

Andrei77X
Andrei77X  •  27 Iunie 2026, 16:10
Postat de CezarDobre44 pe 27 Iunie 2026, 16:02

Eu am mare incredere in Baciu ...fcsb o sa castige Co.L.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Andrei77X
Andrei77X  •  27 Iunie 2026, 16:09

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

CezarDobre44
CezarDobre44  •  27 Iunie 2026, 16:02

Eu am mare incredere in Baciu ...fcsb o sa castige Co.L.

S0s0
S0s0  •  27 Iunie 2026, 15:54

E bun lotul care se configurează, cred că garantează un loc 10-12 ocupat fără probleme, deci fără emoții la retrogradare. Cu 3-4 plombe de mâna a doua făcute prin septembrie, neapărat după eliminarea din Europa (se știe că o competiție precum Conference e un stres inutil) e posiibl un vis și mai îndrâzneț. locurile 8-9, ca anul trecut. Pânî atunci, Meme demonstreaă că nu e el prost să ia jucători valoroși pe bani cât timp există nulități disponibile gratis sau pe 2 lei, iar Jiji are timp să explice cât de aproape ar fi fost de Drăguș și Coman, dar nu a vrut Domnul. Și, dacă nu a vrut Domnul, ce să faci, aia e, atât s-a putut. Cu astfel de conducere bicefală strălucită, viitor de aur!

ares2024
ares2024  •  27 Iunie 2026, 15:47

Management fc Stana !

vasglo
vasglo  •  27 Iunie 2026, 15:37

Daca FCSB nu e, nimic nu e!..

Comentează