Comentarii (17)
rocky2  •  30 Iunie 2020, 15:29

Oricum slugarnicul Naum e cu gura cascata mereu la ce debiteaza superiorul lui, Ghiţă ciobanul!

geogeo  •  30 Iunie 2020, 14:55

Nea Gigi, adu-i inapoi pe Ghionea si Goian ca sunt cam de-o varsta cu Frasinescu...

antisistem  •  30 Iunie 2020, 14:41

''l-a last masca pe Naum''. Exprimare de fituicar gsp...

Claude SH  •  30 Iunie 2020, 14:38

Buni și pensionarii la o adică

farasportincazarma  •  30 Iunie 2020, 14:09
Postat de ares321 pe 30 Iunie 2020, 13:51

Esti prost ma, a intrat pe articol cu clona fcsb, omul chiar nu are treaba cu Steaua.

Evident reactioneaza alt adormit in noaptea mintii, care viseaza la revenirea in trecutul autoritar, cu echipe ale armatei, militiei, securitatii si partidului. Nu putea fi altul decat sustinatorul sinistrei cazemate sportive staliniste, CSA, inca unul care asteapta pomana de la stat fotbal militarizat, la fel ca cei care sustin echipa PSD sect.1!!!

salam.adevarat  •  30 Iunie 2020, 13:57

DIN PARTEA MEA FLORYN PENTRU CEA MAI FERMEKATA EKIPA DIN UNIVERS SI DE PE PLANETA VREAU SA FAK O DEDIK'TIE SPECIALA MELODIE IAUZI, HAI CU GHITARA MARCEL,,SANTEM VESNIC CAMPIONI TA GA DAM,,,CAND JUKAM PE STADIONI,,,,TA GA DAM,,,,,,PE NOI NUMA ECHIPE GELOASEEEE MAAAAAA TA GA DAM,,,,,SI CAND TERMINAM PE SHASEEEEEE,,,,IAUZI

stoichkov5  •  30 Iunie 2020, 13:55
Postat de farasportincazarma pe 30 Iunie 2020, 13:47

cat de ridicol sa fi sa intri mereu pe stiri despre Steaua, cu o critica severa, aproape de injuratura si in acelasi timp sa fi suporter de echipa creata artificial, din nimic, prin implicarea politicului, adica exact ca pe vremea RSR si URSS. Dar astia sunt putinii, dar miopi si galagiosi, fani ai rapidului Academia de Partid PSD sect.I!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_  •  30 Iunie 2020, 13:52

Iar despre Rapid n-ai tu texte, pe noi chiar ne-a retrogradat statul paralel (celebra sentinta de faliment care a impiedicat clubul sa ia 2 milioane de euro din drepturile TV dupa promovarea in Liga 1, in loc sa se fi dat - logic- poprire pe suma respectiva). Si nu ne mai plangem precum oierul tau (care daca s-ar aplica legea ar mai vedea lumina zilei doar cand ar fi dus la tribunal pentru vreo noua condamnare). Stai jos, nota 1.

gata_cu_fecesebeala  •  30 Iunie 2020, 13:52
Postat de adriann_ pe 30 Iunie 2020, 13:42

Poate daca i-ar lua fundasi centrali pe Caranica si Belimace (ca oricum erau de-ai lui) ar avea si ciobanul o sansa in sezonul urmator...

Eu ma gandeam la Lolec si Bolec. Astia s-ar potrivi manusa la echia kitsch Fotbal Club FCSB aka Ciuca Batailor, cantitate neglijabila in lupta pentru titlu.

ares321  •  30 Iunie 2020, 13:51
Postat de farasportincazarma pe 30 Iunie 2020, 13:47

cat de ridicol sa fi sa intri mereu pe stiri despre Steaua, cu o critica severa, aproape de injuratura si in acelasi timp sa fi suporter de echipa creata artificial, din nimic, prin implicarea politicului, adica exact ca pe vremea RSR si URSS. Dar astia sunt putinii, dar miopi si galagiosi, fani ai rapidului Academia de Partid PSD sect.I!!!

Esti prost ma, a intrat pe articol cu clona fcsb, omul chiar nu are treaba cu Steaua.

  • 1
  • 2