Comentarii (35)
clujcampion
clujcampion  •  09 Martie 2020, 07:59

Bai papura voda... tu n-ai nici o treaba cu meseria de antrenor.

1250984458283448
Catalin Amariei  •  09 Martie 2020, 00:18
Postat de sorinvision pe 08 Martie 2020, 23:57

1. Pret de 10 minute inainte de golul 2 Craiova a fost inghesuita in propriul careu. Ce inseamna asta? ZERO pregatire fizica. Da, Piturca a pierdut cu 1-0 in Banie, insa Craiova a controlat atunci jocul, stand fizic foarte bine. 2. Oltenia chiar nu mai este in stare sa produca un portar? Ok, baiatul asta are joc de picior, este bun la 11 metri, insa nu are nici o treaba cu orice minge trasa pe poarta. 3. Linia de fund a Craiovei este formata din jaloane. 4. NU vom juca in cupele europene. 5. Papi NU se poate impune la echipa, este nevoie de un antrenor de forta: Cartu, Petrescu, Lucescu, NU Piturca care a fost doar un spion al fratilor Becali. Avem un lot valoros, ne mai trebuie doar un fundas, un portar si un antrenor care sa-i puna pe acesti baieti la treaba. Craiova plateste salarii mult prea mari pentru ce joaca acesti baieti ACUM.

Necunoscatorii spun ça fundasii si iar fundasii, dar aia care spun asta pricep fotbalul prin prisma jocului practicat in curtea scolii. Fotbalul e simplu daca stii meserie. In rest doar tipete si lectii de la Petrescu pana pleaca din tara.

alenb
alenb  •  08 Martie 2020, 23:10

Papura= planta care creste la marginea baltilor.

corsair83
corsair83  •  09 Martie 2020, 11:09
Postat de maryuss_ pe 08 Martie 2020, 22:54

Esti depasit de situatie domnule Papura !!! Aici este nevoie de antrenor ambitios si cu ceva experienta !!!

Aici e vorba de altceva...Craiova pierde partide cu FCSB-ului si asta de vreo 6 sezoane nu de ieri nu de cand e Papura antrenor...Cand tu FCSb te bati la titlu si marchezi 2 goluri in 3 meciuri cu Dinamo , Clinceni, Chindia apoi vine mereu cate un meci cu Craiova si iti iei si puncte faci si golaveraj e clar ca e ceva prietenie la mijloc...17 victorii in 20 de partide..urmeaza a 18-a fara emotii in Banie.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  09 Martie 2020, 09:49
Postat de felix_grandet pe 09 Martie 2020, 09:27

Bine că i-a scos Iași din Cupă. Ar fi jucat cu FC FCSB și i-ar fi propulsat direct în finală.

Unde ar fi jucat cu echipa care va elimina FC D 1948 SA. :-D

flojo
flojo  •  09 Martie 2020, 09:39

*** alb-albastre şi-au făcut datoria!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares321
ares321  •  09 Martie 2020, 09:23
Postat de utilizator șters pe 09 Martie 2020, 08:19

"Guvernul știe cel mai bine". Gluma anului!

Inca il mai plangi pe dragnea mai mitingul camesilor albe?

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  09 Martie 2020, 09:14

Acu' am priceput: *** al ciobanului. Cred că și coronavirusul tot el l-a adus...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

223102608702428
Serge Sand  •  09 Martie 2020, 09:12

***. *** *** ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1250984458283448
Catalin Amariei  •  09 Martie 2020, 00:25

Fundasii sunt mereu pa calcaie la Craiova pentru ca nu sunt ajutati de mijlocasi. Vor gresi mereu daca vor incerca sa paseze la semidistanta intre ei. In plus multe terenuri in tara noastra sunt denivelate si e greu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează