Alte știri din fotbal
Berea mai ieftină decât înghețata Dinamovista! Cât a costat un pahar pe stadion la Dinamo - Craiova + Comparație cu alte evenimente
0
Dan Șucu pregătește al treilea transfer pe axa Genoa - Rapid: vine înlocuitorul lui Borza
0
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele echipe! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Filipe Coelho, la conferință: „A fost un meci important ca să dăm ritm altor jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Scrisoarea pe care Infantino le-a trimis-o argentinienilor i-a scandalizat pe englezi!
0
Unde a fost surprins Lionel Messi, la o săptămână după finala Campionatului Mondial
0
Suma impresionantă pe care Bruno Fernandes o câștigă în afara terenului » Aproape și-a dublat salariul!
0
Moment de groază în MLS! Un jucător de la Miami, transportat la spital în stare de inconștiență
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
lasa ca esti tu frumos si desteot ca noaptea;balbait-ule,in locul tau m-as ascunde sa nu ma vada si auda lumea;le stii pe toate ca Basescu,nu mai scapa lumea de voi ca sunteti mai rai decat coronavirusul
Don Corleone,daca acest meci a fost de C ,atunci majoritatea meciurilor din campionat ale lui CFR de ce divizie au fost ? Nici macar de judeteana.Ce se intampla ca nimeni nu comentati nimic ?Joaca frumos, spectaculos Botosani si Medias , de ce nu vorbiti de ei ? Au asa multi bani clujenii ?
Bre nea Mitica ,se poate ? Sa-i faci amicului Gigi portarul "drac" acum in Post ??! Vrei sa te afuriseasca ? fa-l si matale Cerber....ca e"tot un drac"
Cît timp e Dan Petrescu la CFR, FCSB nu va invinge niciodata in confruntarile directe. Petrescu are experiență și valoare net superioară și lui Vintilă și lu Jiji & tot stafful Fcsbist.
Care,, stelist" poate FC fcsb ist domnilor zidari!
bine ca ești tu frumos, bre Milițică!
Pia cum, ma, nea Mitica, Papura nu mai e "Cap electronic"? :)))
Fundasii CFR-ului nu sunt asa omenosi ca ai Craiovei.
drac e ala cu ochelari care trebuia sa stea la bulau vreo 3 ani și totuși iaca își da cu părerea pe TV bine merci!!!
daca tot ii dati credit puscariasului care ridica blocuri din fraude si smecherii dece nu il votati si presedinte? rugati-l sa candideze pentru ca la ce romani sint azi o sa cistige sigur. puscaria o sa-i bata la usa intr-o buna zi si nu va fi iertat. omul este smecher iar tutzea spunea de smecheri ca au o arma imbatabila "prostia." fara educatie fara staif facut si nu nasut ceea ce nu este greu cuiva sa il cladeasca dintr-un ciocan si o dalta in mai putin de 2 minute. pe astia ii vreti sa va invete de-ale vietii? dar vor iesi la iveala curind multe despre el , prunea , hoteluri si specifice doamne. atit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.