Alte știri din fotbal
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
0
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
0
Pus pe liber, Elvir Koljic semnează » Va fi coleg cu un alt fost rapidist
2
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
10
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
5
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
SURSE Război politic total. PNL pregătește trimiterea acasă a garniturilor ...
Libertatea
Nu e cine stie ce, dar ne "mananca" un om de atac! Vad ca joaca Cisotti si è pe banca Baba pana la urma! Mai bine asa! Buna decizia si cu Stoian, nu vreau sa-l mai vad pe Toma!
Scor 0-2. Dar Gigi nu se supara pe Mirel ca e finutul lui.
In afara de Baiaram, pe cine a mai lasat pe banca? Baluta, de exemplu, e acolo. Desi ...
Azi toata Romania mananca praz si bea zaibar. Pe beleaua ii asteapta ciucanii sa faca schimb de locuri. Tic-tac...
FCSB- Mohosoaia 3-1
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cercel în sine nu ar fi fost o pierdere, dar la cum joacă în ultima vreme Crețu..
Arbitrul Var...Sorin Costreie :)))) ma nene...asta este un fel de Pierluigi Collina ! Este peste tot ! Cand au oamenii nevoie...Costreie la monitor :)))
Cisotti este in primul 11....in schimb, de ce Mirel isi tine cei mai buni oameni pe banca ? Am zis dupa rezultatele de ieri ,la Ciuc si Pitesti..ca echipele si au facut destul de cap si ca a inceput "asezarea".
"Reporterii GSP au ajuns la Arena Națională", incredibil, da cum au reusit?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.