Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Da' de unde! Nu vezi ca vrea sa-si bage la parnaie proprii suporteri? Asa ceva.... Sa tot fii fecesebist...
Hai ba, nu mai plange.. ca au postat si pe retele de social media: *** . Facebook, insta, twitter, peste tot. Steaua cu Ajax, Steaua cu Lazio, Steaua peste tot. Talpan doarme in post :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gluma, gluma, dar aici vedeti pentru prima oara acest mesaj ! Cred ca este o facatura acest anunt, la misto ! De ce? Gigi si fcsb au o puternica scadere de imagine din cauza faptului ca nu isi respecta suportterii ! Il anunta, mustata si baietii iau foc, gigi nu il mai angajeaza pe sumi si o sa motiveze prin faptu ca el tine cont de suporteri ! si uite asa o drege ...
Sepsi i-a scos din teren faultați pe Baiaram, Cicâldău, Papp (a rezistat în teren dar la primul antrenament a cedat) și Vlădoiu. S-a scandalizat cineva de maniera de joc a grozavilor din Covasna??
iar ati papat o =)))ia cu pita=))
Pai poate nu aveau motiv sa le ia toate punctele sezonul urmator...
Iar din partea cealalta a Carpatilor va dorim la cat mai mult praz.
Oierul si puscariasul,daca ar mai fi o etapa in plus,ar termina pe locul 4,loc pe care realmente ar merita! CFR,SEPSI OSK si Craiova,sint net superiori fcsb-ului!Mmstoica out de la FCSB !
Ai auzit tu ceva? Se da cota de *** pe luna in curs la *** saptamana viitoare?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai intrat pe celelalte finale, sa vezi ca toate sunt 'decalate' cu un an? Probabil acel an '85' vine de la sezonul '85/86'. La fel e si pentru '86/87', '87/88', etc. Dar sunt acri strugurii daca nu ajunge poza lui Talpan acolo pe site :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.