Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
9
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
2
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
La sosea cu voi !
Serios ca sunt indignat de faptul ca astia continua sa sustina fcsb..hai frate, nici chiar asa ! tot astept sa se revolte, sa zbiere, sa faca galagie pe forumuri, sa traga un semnal de alarma..dar ei nimic, ba mai mult, se bucura ca in sfarsit au antrenor dupa 6 ani ! E prea mult deja...sa nu ai un pic de mandrie...sa zica patronul ca suporterii sunt mici si nu conteaza si sa mearga la sosea daca nu le convine...si ei sa nu reactioneze !
Hai ca iar a intrat la butoane ala care protejeaza ferma de postaci :)))
Lăsați-ne sa ne pregătim de liga Campionilor!
Ne-a jjijji glumea ca de obicei … însă e băiat bun care face case la oamenii săraci! :-)))
Pai el este patronul echipei si zice ca voi, suporterii, sunteti mici si nu contati ! si daca nu va convine, sa mergeti la sosea ! te intreb..pe voi chiar nu va deranjeaza asa ceva ? adica voi nu bagati in seama ce zice gigi de voi... omul zice clar ca nu va vrea, va da afara pe usa si voi intrati pe geam ? Cum sa suportati atat ? cum sa mai intrati aici si sa ii sustineti echipa ? Chiar nu aveti pic de mandrie ? Auzi la ei...nu baga in seama ce zice gigi...de parca ar zice iftime de la botosani !
Hai ma, stergeti lacrimile, ca te asteapta ambulanta la usa :)))). Aseara te-a umilit tzusti, azi te-a umilit stoichkov si mai ales Sumudica. E UMILITOR pentru rapidisti sa ajunga Sumudica antrenor la FCSB! Dar intri cu anti.cioban si o dregi tu pana la final :)))))
Nu glumesc! Silvică a fost “dispărut” pana înainte de pauza și chiar mă miram de ce a intrat! “Misterul” a fost însă elucidat imediat! :-))))
Tartan, ce sa mai zic? Lasa-l sa se bucure ca i-a umilit Sumudica pe rapidisti cand nici macar n-a semnat cu Gigi. :)))
Pe mustata l-a terminat de tot, printre recidivistii lui conteaza aparentele, dupa declaratiile astea ale ciobanului nu-l mai ia nimeni in serios.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.