Alte știri din fotbal
Scandal la plecarea lui Șut din Antalya! Ce a apucat să spună fotbalistul, în timp ce un reporter român era bruscat de polițiști
0
Ianis Hagi a venit astăzi la hotelul Universității Craiova » Prima reacție
0
Ziua și transferul » Csikszereda a adus fundaș din Bulgaria: „Mult succes!”
0
Leo Grozavu reacționează în scandalul condițiilor penibile de la stadionul din Botoșani: „Trăim într-o țară în care promisiunile sunt mai mult pe hârtie”
0
Știri din fotbal internațional
„Dumnezeule!” » Întrebarea reporterului Sky l-a blocat pe Szoboszlai: „Nu prea cred...”
0
Mourinho a dat de pământ cu jucătorii! Fanii sunt indignați: „După hotel, construiți un bordel!”
0
Război la Tottenham! Căpitanul a criticat conducerea, apoi a șters: „Minciuni!”
0
Oficialul Africii de Sud intervine în scandalul organizării Cupei Africii: „Este inacceptabil”
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Prima veste bună pentru România de la Casa Albă. Liderul care i-ar putea ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Patronul barului în care au murit 40 de oameni a făcut pușcărie pentru că ...
Libertatea
Parca vad ca o fura ciobanitza si de la UTA si de la Steaua! :))
gigist gretos.
Ciobanul fariseu nu se dezminte, acum câteva zile zicea ca a terminat cu războaiele cu x cu y, în concluzie are cuvânt precum porcul.
In ciuda faptului ca unii fecesebisti sr delimiteaza de actiunile reprobabile ale ciobanului, esential e faptul ca actiunile vorbesc mai tare decat cuvintele. fc fcsb e un club impostor care va face tot ce-i sta in putinta ca sa opreasca ascensiunea Stelei, si din aceasta cauza isi atrage antipatie din partea intregii suflari steliste. Suntem intrebati ce avem cu fc fcsb. Mai e nevoie sa spunem? O sa facem cea mai mare petrecere la dezafilierea clovnilor din berceni! :)
Becali, pregateste-i lui Tavi o rezerva la spital, in liga a 3-a fotbalul se joaca pe giolaneli nu doar pe goluri. El e baiat finut, topaie pe varfuri, e cerebral. Il expui de pomana, oricum iei bataie.
te vedem ,nu mai semnaliza ,asta este ca aia de vineri noaptea ,intra sa ii urecheze pe altii ca sunt pe gsp dar el era tot aici !:))ce prostalau !
Bai...baga la cap....CONTINUITATEA ACTIVITATII COMPETITIONALE FOTBALISTICE CARE REPREZINTA IN ESENTA PALMARESUL......:)) Asa au spus instantele. Trebuie sa respecti decizia lor. Clar?:)))
Cocalarii deja umbla dezgropati
Tot aici bai prOstănacIlor!? :-))))
Palmaresul nu e parte din marcă. Tu nu ai nicio jenă. UEFA ne dă dreptate, și nimic nu va schimba asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.