Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
0
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
0
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Efectul eliminării rușinoase în „16-imi” » Nemții taie masiv din prețuri
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
S-au reactivat haterii care râdeau ieri in min 90 si au plâns in min 93 :)))))) trebuie sa scrie si ei ceva, doar sunt vai mama mor de prosti
Ai *** telefonul tau? Nu m ar mira, doar ti ai aratat nivelul de inteligenta dupa inca 5 secunde!!!! Bravo talpaniste!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si totusi dupa ce am postat, in 5 secunde ai dat coment, deci rezulta ca IO E GIGANT pt tine. Dar ma bur ca sunt injurat, ponegrit de talpanisti. Nasol era de ma laudau talpanistii
Anul trecut pe vremea asta zicea ca vor opri Steaua la barajul din L3. :))) Era martie si inca nu fusesera Afumati. :))) Numai gargara si abureli la ciobanul asta. :))
Au pierdut iar titlul iar Jiji trebuie sa ii entuziasmeze cu altceva. Placa cu castigarea Champions League nu mai e valabila, asa ca tot repeta tampenia ca va castiga el procesele cu Steaua si ca Fecesebeaua lui (Fotbal Club Faci Ce Spune Becali) va purta din nou numele celei mai importante echipe din fotbalul romanesc. Evident ca sunt abureli. Dar asa cum stim cu totii, nu recunosti un fecesebist dupa inteligenta, ci dupa prostie.
Esti prea maruntel ca sa te injure cineva...
Keep dreaming
Citeste-o, daca a aparut! Soluția ÎCCJ este următoarea: Respinge cererea de repunere pe rol a cauzei formulată de recurentul -reclamant Fotbal Club FCSB S.A, ca nefondată!
Tzeparii lui talpan cauta defapt un paunescu2 si becali2. Cine sa mai ia echipa talpanistilor tepari??? I au dat tzeapa lui paunescu si lui becali, dar 95% dintre stelisti tin cu echipa care are coeficientul european al defunctei Steaua, restul de 5% ... sunt f galagiosi, si ca de obicei astept injuraturile lor. Cand sunt injurat de talpanisti, nu pot fi decat bucuros, nasol ar fi sa fiu laudat, apreciat de talpanisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.