Alte știri din fotbal
Mai mult decât o victorie! Dinamo o surclasează pe U Cluj și transmite un mesaj rivalelor la titlu » Clasamentul ACUM
8
Karamoko #6! Atacantul lui Dinamo a spart gheața pe Arena Națională
0
Daniel Pancu a anunțat un transfer după victoria cu Oțelul: „Probabil că vine mâine”
0
Daniel Pancu își „înțeapă” predecesorii de la CFR Cluj, apoi face o promisiune: „Nu sunt obișnuit să tremur”
1
Știri din fotbal internațional
PAOK & Răzvan Lucescu sunt pe val în Grecia! Victorie și PRIMUL loc
0
Real Sociedad - Barcelona, atracția etapei #20 din La Liga » Deschidere de scor la San Sebastian!
0
Ionuț Radu, victorie categorică în fața echipei lui Andrei Rațiu » Cum s-a descurcat portarul român
0
Pe placul liderului Arsenal! Everton a dat lovitura și a pus capăt seriei de victorii a lui Aston Villa
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
Ce înseamnă 10sb? Nu am găsit cuvântul în dicționarul explicativ al limbii române. Sunt fan Steaua, care tocmai a câștigat campionatul, sunt fan U2, sunt fan NFL, dar nu știu să fiu fan 10sb. Lol!
CSA,NU cedați!Puneți presiune pe LPF si FRF pana când va vor fi recunoscute drepturile.Zilnic,cu fiecare ocazie oferita,pe site-uri ,pe TV sau la radio pana când veți reintra în drepturi.Nu cedați nici o clipa,acești hoți trebuie pedepsiți.CSA=STEAUA BUCURESTI!!!
Condamnare definitiva= vinovatie, capisci? End of story.
Păi de ce nu ne-ai luminat tu în 2003 sau in'98?
Ce înseamnă ,,consonari”? Cuvântul nu există în dicționarul explicativ al limbii române! Este ceva neologism?
Zice csa-ul"timp de 21 de ani iubitorii Stelei au fost induși în eroare'.Păi *** csa,*** de ce n-ați ieșit în '98 să ne spuneți că nu mai avem echipă? De ce n-ați ieșit în 2003 să ne spuneți ca nu mai avem echipă, de ce l-ați lăsat pe *** să stea pe stadion 12-14 ani dacă știați ca folosea ilegal numele,de ce nu l-ați dat în judecată din 2003? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ziua în care ,încă odată statul câștiga! De ce spun asta? Pai ia gândiți va un pic! A judecat cumva un tribunal sportiv și nu știm noi?? Nu! A judecat un tribunal civil care habar n avea la un moment dat,ce inseamna "palmares"...cu ce se mănâncă el,etc.Si atunci,despre ce vorbim??
Ha ha ha ha! Echipa privata a lui Gigica sa spună adevărul, să nu mai își atribuie brandul Steaua și să își asume singurul titlu câștigat fără a fenta legea. Să fi făcut asta până acum și nu mai avea nimeni nimic cu ei. Încă o dată: Ha ha ha!
Wrong, coane! UEFA n-are nicio treaba cu amploaiatele "JUSTEȚEI" LUI JOHANIS.... Mai ales ca in treaba asta putrida, politicul e bagat pana-n gat !!! Aia din UEFA stiu foarte bine mizeriile si paradelile care i s-au facut si i se fac unui privat ,fie el si Becali... Nu mai puneti botul... Romania are alte prioritati , in niciun caz sa resusciteze muribundul, csa....Vorba ,unei clasice -n viata, madame Turcan , te culci seara sanatos si te trezesti mort...:))) Despre csa armata e vorba!!! Vorba lui Puiu Calinescu : Slabut, slabut ! Fara perspectiva!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.