Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Bai frate, aceste articole cu tenta anti CSA Steaua si pro FCSb sunt chiar le fata! Pai Steaua joaca in Liga 2, nu are nici drept de promovare, audiente de 1.500-2.000 sunt chiar normale. Aialalti sunt pe primul loc in Liga 1, iar in Ghencea au sustinut derbyurile cu CFR si CSU Craiova plus meciul european cu Nordsjaelland, deci era logic sa umple stadionu. Ce doriti mai exact, sa nu mai joace CSA Steaua pe propriul stadion? Da, stiu, sa se desfinteze doriti )). Si mai doriti sa-i fie dat lui Jiji numele si marca Steaua, gratus daca se poate, primit in Ghencea cu chirie de 2 lei iar statul sa plateasca intretinerea stadionului sa poata sa joace Jiji acolo :)). Da, stiu, s-a intalnit hotzu cu prostu, smecheru Jiji cu statu roman. Ghinion, mai e si colonelu Talpan pe acolo si nici cu 100 de ciolaci n-o sa reusiti escrocheria.
Din care țară? ????????????
Nimeni nu-ți mai poate face nimica pt ca ești un caz pierdut...
???????????????????? amărâtul, acuma e o echipa care a avut activitate neîntreruptă, dar fără palmares, sigla și nume...bine macar ca va împăcați cu ideea ca nu aveți nimica din adevărată Steaua...
nea secu, a trecut vremea când hotărai tu cine ce drept are. Eu mă numesc stelist și nu țin cu csa csa. No ce-mi faci? :))
1. Nu se poate compara o echipa de unitate militară cu o echipa profesionista privata. 2. Nu se poate compara o echipa cu o vechime neîntreruptă in liga I-a de 77 ani cu o echipa apărută in 2017, fără niciun meci in primul eșalon și nici in Europa. 3. Nu se pot compara suporterii echipei Stelei, acum FCSB așa cum confirma UEFA FIFA FRF și LPF, cu fanii CSA, cele câteva sute de fani cazarmisti rămași ultimii, unicii suporteri din lume de unitate militară! Deci comparație este forțată, nepotrivita, nenecesara, pt ca se face între doua echipe total diferite, una de 77 ani in fruntea fotbalului românesc și alta apărută de 7 ani cu meciuri doar in ligile inferioare și între doua grupuri de suporteri între care exista o diferența abisala ca număr, in favoarea Stelei (FCSB)!
NORMAL STEAUA E ECHIPA CEA MAI IUBITA DIN TARA. CSA 2017 E DOAR O CLONA FARA DREPT DE PROMOVARE DE CE AR AVEA SUPORTERI LA STADION?
csa, sectia fotbal ? o enclava = cu lehamitea, cu nesimtirea, cu abjectia, cu retrogradu, cu anormalu... ***...??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar a strans in schimb bani de la bugetul statului...
Intelegem, ***/***. Dar ca jurnalist, domnule Liviu Manolache, nu te-ai uitat macar de curiozitate sa vezi cand au jucat aia din liga 2? Te ajut eu: CSA Steaua - CSM Alexandria = Duminica ora 11 CSA Steaua - CSM Slatina = Luni ora 18 CSA Steaua - FC Argeş = Joi ora 17 CSA Steaua - Ceahlăul = Joi ora 17 CSA Steaua - Csikszereda = Luni ora 17'30 CSA Steaua - Corvinul = Joi ora 17'30 CSA Steaua - Univ. Cluj = Joi ora 16'15 CSA Steaua - Rapid = Miercuri ora 21 Cum sa ai spectatori in timpul saptamanii de la ora 17? Ca nu toate echipele sunt sustinute de pustani de scoala generala si liceu care sa fie liberi la ora aia. Si sa compari meciuri cu Alexandria, Slatina sau Corvinul cu CFR, Craiova si Europa League, nu dovedeste decat cat de partinitori puteti fi. Noi astia care citim pe aici nu vrem neaparat jurnalism pur, dar vrem sa vedem corectitudine. Sau sa mimati mai bine acea corectitudine si echidistanta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.