Alte știri din fotbal
Avertismentul unei legende pentru Dinamo: „Va avea mari probleme în noul sezon dacă nu se întâmplă asta”
0
„Nu merită să le port vreo iubire” » Atanas Trică a reaprins războiul cu fanii Craiovei
0
Valeriu Iftime șochează: „Plecarea sa e ca și când ar pleca Mbappe de la Real Madrid”
3
Pancu nu discută: alte două plecări de la Rapid
4
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus îi cere demisia, după dezastrul Germaniei: „Pur și simplu e prea mult”
0
Cum a ajuns Tah să execute penalty-ul decisiv » Coincidențele incredibile cu finala Ligii Campionilor!
0
Abia a ajuns la Real Madrid și deja provoacă Barcelona: „Aș prefera să rămân chel...”
1
Romelu Lukaku avertizează, înainte de duelul cu Senegal: „E printre cei mai buni din lume”
0
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
2
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Salariul minim crește de la 1 iulie. Cu câți bani în plus vor rămâne ...
Libertatea
Când l-a adus pe Bârligea, a fost gratis? Nu vrei să-l vezi la stadion? Anul trecut a adus multi jucători pe bani. Unii au confirmat, alții nu. A făcut și "aroganțe" in trecut, gen Dayro Moreno, dar din păcate nu prea au confirmat. Iar când aduci un jucător de 5 mil. trebuie să-i dai și un salariu in consecință. Și de fapt ar trebui sa aduci 3-4 jucători de acest gen, cu unul nu faci nimic. Și nici atunci nu ai vreo garanție că o să ai super rezultate, sunt destule cazuri din țări dezvoltate care au loturi de zeci sau sute de milioane și nu ajung nici în grupele CL. Iar sezonul trecut au fost ceva performanțe.
Pai care echipa din Romania a dat 5 milioane pe vreun jucator?
Lasa ca au facut alte cluburi transferuri rasunatoare si au ajuns toti adusi sa plece liberi de contracte si 0 performante. Pana la urma la transferuri interne detine recordul la sume platite cat despre Munteanu ca probabil la el faci referire eu unul nu as fi mega incantat daca ar da o suma mare pe el si nu pentru ca este un fotbalist slab ci pentru ca nu cred ca se poate integra acolo.
pai a facut exact asta in 2008 dupa ce am intrat in ucl si a fost un dezastru. Steaua din liga 1 a facut performanta si in europa,nu doar in liga mamaliga,deci nu este adevarat ce spui tu. Iar daca vorbesti de grupa ucl,acolo conteaza doar norocul din preliminarii,daca ai un traseu accesibil,poti sa faci ca si slovan bratislava sezonul asta si nu ai nevoie de jucatori pe care sa dai 5 milioane de euro. deci?
si crezi ca vali cretu la 37 de ani o sa mai poata juca peste 60 de meciuri inca un sezon? iar cercel saracu,inca nu este pregatit.
Nu o sa ai mult de asteptat,in 2027 o sa ti se indeplieasca dorinta.
Am înțeles! CFR-ul a vrut să scape de el, iar fcsb l-a luat de bun! De aici reiese că " le-a dat cu flit"!
Au servicii dr imprimare la Decathlon. Puteti sa puneti si 5, oricum nu va apartin.
Denil Maldonado de la Craiova ar fi o alta achizitie logica pentru postul de fundas central. Si as incerca si Umit Akdag dar e mai greu acolo.
Le-a dat cu flit...vorbele enoriasului poarta mai mereu pecetea unei agresivitati launtrice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.