Alte știri din fotbal
Prima nemulțumire la adresa lui Ioan Ovidiu Sabău: „Văd că am făcut greșeala asta. Uite unde a dus”
0
Jucătorul român a pierdut echipa la FCSB: „Nu e pregătit pentru astfel de meciuri”
0
Radu Naum, tiradă în direct: „Asistăm la lucruri din astea, la meciuri false! Poate m-am înfierbântat, dar an de an e aceeași șaradă”
0
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Real îl atacă pe Vinicius: „Nimeni nu-l vrea, din cauza caracterului”
0
Xabi Alonso, după debutul cu victorie la Chelsea: „Să nu ne pierdem controlul emoțional”
0
Drăgușin cere răbdare, după dezastrul de la Roma: „Suntem abia la început, avem nevoie de timp”
0
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Legea ANI, adoptată de Camera Deputaților. Cum arată „fișa publică de ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Astăzi se desfășoară două meciuri importante. Putem trage concluzii despre Clinceni și Botoșani, despre ce intenții au și dacă, întradevăr, au ajuns în play-off pentru a susține FCSB în lupta pentru titlu.
Managementul nu are treaba cu ciobanitul. Banul frate cu cioBanul.
Ce valoare bai nene? Valoarea ti-o arati acolo. Chiar daca a dat 2 goluri in 12 etape, el fiind atacant golgheter, daca faci diferenta etapa de etapa si iti ajuti echipa, aia e valoarea. Deocamdata nu si-a aratat valoarea de 11 mil euro, dar mai e timp. Daca-l lasi aici nu-i maresti nici o valoare, parca strainii nu stiu ce campionat e asta de aici, cum sunt aranjate treburile atunci cand vrei sa faci o vanzare-record. Vrei sa-l mai tina pe Morutan? Foarte bine, dar nu ca sa-i mareasca "valoarea"!
Uite ce relatie stransa are sclavul botosanean cu pseudo-echipa FaciCeSpuneBecali finantata din banii statului furati de oierul penal.
Sa inteleg din comentariul tau ca un sportiv nu trebuie sa spere la mai bine pentru el si familia sa? Hai sa iti spun ceva: stii care e diferenta dintre un zidar, un vanzator la aprozar, un cercetator, un profesor universitar etc. si un sportiv? Niciuna! Toti vor sa traiasca, sa fie sanatosi, fericiti si sa aiba impliniri in ceea ce fac.Chiar daca tu cumperi un tricou fake,bineinteles, cu numele unui jucator, daca mergi jumate beat pe stadion si oracai invective la adresa echipei adverse, daca mai altoiesti vreun suporter al echipei adverse, daca te bati cu jandarmii si apoi faci cheta pentru a plati amenda, sa stii ca tot nu ai dreptul sa hotarasti si,nici macar, sa iti exprimi opinia (eronata si limitata) asupra vietii si deciziilor unui sportiv sau unui club.Singurul tau drept este acela de a cumpara bilet si a participa la spectacolul deplorabil din Liga 1, de a-ti incuraja echipa preferata si de a discuta, dupa meci, prestatia favoritilor.
E corecta spusa ca ,,daca au norocul sa ia campionatul,,! In rest e penibil Iftime cu slugarnicia asta fata de Beecali! Am impresia ca merg amandoi, mana in mana, si in L1 si in afaceri! Daca Morutan face 20 meleoane, inseamna ca Petrila merita 30! Dar probabil nu face parte din combinatia castigatoare!
Am inteles, preferi stelutele si nu cratimele :))))
S
13 milioane grămadă pe praful ăsta sunt aproape de nerefuzat. plus că a adus echilibrul financiar la un club care n-are în spate un partid sau o primărie, sau alfel de bani publici
Doua echipe pe locul 5?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.