Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există în continuare semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Te roade pizma, este? Una manita ia Denamu!
nu avem derby cu clona ilegala a lui becali
Ce titlu de articol mincinos!? De unde până unde fîcîsîbî (cu sediul în berceni-pipera) versus dinamo(echipă nou promovată) este derby de România?!? A fost derby de România, pe vremea lui ceaușescu, steaua-dinamo! Acum steaua este in B, iar dinamo.....incearcă, dar nu prea reușește să redevină dinamo!!! Ăsta este adevărul, dar gigiștii de la gîsîpî, nu se dezmint!!
Un fel de PNL-PSD cu un Ciolacu in mare forma de partea FECESEBEULUI. La alegeri se stie votati cu Marcel meserie.
Actualizati si voi clasamentul.
Iar Bani? Sper sa se insele gazeta si sa nu-l mai vad titular. Nu e vorba de penalty-ul ratat, se poate intampla oricui, dar in cele mai multe dintre meciuri joaca neinspirat si haotic, fara nicio realizare in 90 de minute. In unele meciuri mai prinde si el cate un sut sau o centrare buna, dar e de ajuns pentru titularizare?
ce clasament ati postat ma saracilor, vai capu' vostru. bine ca stiti sa cenzurati comentarii cand voi va uitati intr-o carte doar sa vedeti daca are poze sau statistici.
Așa presă, așa fotbal, așa rezultate. Derby de România fake, made in ManeleLand, secolul XXI.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.