Alte știri din fotbal
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Rămân la părerea că ne-ar fi prins bine Popa pe post de rezervă. Moldoveanu nici n-a existat pe teren, iar Pesic a fost tot pe-acolo, adică pe nicăieri. Practic, după ieșirea lui Axente, Dinamo a trăit ofensiv din eforturile lui Mahlangu și Nistor, plus inspirația lui Popescu la acel corner.
Unii sunt suparati ca nu au invins , altii ca nu au pierdut ! DIFERENTA DE MENTALITATE !
Gigi a disparut, s-o fi bagat sub Maibak?
Cel mai mare castig pt toate adversarele sau rivalele fcfcsb este mentinerea strategului Mr Nick, sau Domnul Nicu, pt cei mai putin familiarizati cu limba engleza
Si voi cu exceptia sutului lui Filip ce ocazie ati avut? In prima repriza a fost cate o ocazie de ambele parti, nu ma refer la suturi pe poarta sau spre poarta.
Adica nemeritat in traducere libera...
Jucam fara antrenor, d-aia!
Dica, in secundariatul sau, trebuie sa fie bucuros ca nu a pierdut la sutul din final al lui Nistor. In mare parte, nicio echipa nu a pierdut nimic. Sunt doar primele doua etape, iar campionatul e in desfasurare. Reporterii ii dau asigurari ca nu e Becali suparat. Scenariu' de proasta calitate.))
Spectacol de amatori, nu de profesionisti. Doua echipe cu aparari varza, ambele Țcarne de tunȚ pentru Europa Dar, la nivel de Bucuresti, a fost un spectacol agreabil, bun pt baietii dintre blocuri, dar ieftin, au lipsit profesionistii... ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De-aia mie ciuda pe Becali, MM, Dica si toti nepregatitii din staff-ul FCSB. Cum sa ai echipa mai valoroasa de vreo 11 ani si tu nu poti sa-i dai 3-0 sau 4-0 unei echipe de disperati fara valoare cum e dINAMU". De ce cand conduce FCSB se retrage? Asta e tactica de echipa valoroasa? De-aia ati pierdut la rand campionate. Si o sa-l pierdeti si pe asta daca va intereseaza 1-0. O echipa de valoare da cat incape nu tine de 1-0. Sa va fie rusine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.