Alte știri din fotbal
O nouă seară de coșmar pentru FCSB! Învinsă și de CFR Cluj, campioana pare că a uitat fotbalul în 2026 și tremură pentru play-off
56
Nu s-a mai cenzurat! Cum a fost surprins Daniel Pancu, imediat după golul 4 din FCSB - CFR
0
Imaginea deznădejdii! Ce făcea Mihai Stoica la 3-1 pentru CFR Cluj
2
Cum a întors-o CFR Cluj pe FCSB: „scărița” care a amuțit Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Dar portaru cand apara si el ceva ? daca la bara trebuie om, la ziduri trebuie sa apere fundasii, etc. Portarul ce ar vrea ? sa nu apere nimic ?
Cristi Munteanu!Simpaticul "Babicu" cel care apara ca in filmele cu prosti in meciurile cu Steaua,unde venise-tot din Galati-unul Mihai Stoica,plin de tupeu si obraznic(cica era odrasla a unuia din directorii de la combinatul siderurgic)!Si la fel ca si ala,nu duce lipsa de tupeu si stie el precis, ca Dinamo a avut noroc cu Penedo!
Cristi Munteanu!Simpaticul "Babicu" cel care apara ca in filmele cu prosti in meciurile cu Steaua,unde venise-tot din Galati-unul Mihai Stoica,plin de tupeu si obraznic(ca odrasla a unuia din directorii de la combinatul siderurgic)!Si la fel ca si ala,nu duce lipsa de tupeu!
uite ca nu stia Hanca. si e nevoie sa-ti iasa o singura data. daca il vezi pe prost ca lasa o data de 2 ori de 3 ori bara libera...merita sa incerci. Hanca nici nu ar trebui sa aiba sarcini defesive de vreun fel ca mai mult incurca. nu are treaba cu apararea. nici coltul scurt nu e in stare sa-l tina, nici un marcaj banal nu il face. partea proasta e ca si pe atac a devenit aproape inutil. s-a scos cu pasa aia la Nistor...cine stie din ce greseala a dat-o bine. Dupa ce a intrat Gomelt in locul lui Dinamo mi-a parut ca leaga mai bine jocul cu pase, ca face posesie. Cu bezmeticul de Hanca nu mai poti face posesie ca e mereu capat de linie. As fi curios de o statistica pe ultimele 30 de minute fara Hanca in teren..ce pocentaj de pase si posesie are Dinamo. Si ce are in primele 60 minute. nu stiu unde sa gasesc asa ceva.
Crezi ca ăștia de la gsp știu fotbal... Comentează și ei sa para interesanți. Ei sunt experți doar în scandaluri au și pseudofotbalisti care joaca mai mult prin cluburi decât pe teren.
GSP,cum sa dati 3 lui Penedo?A parat atatea suturi,a primit 3 intr-adevar dar mai putin de 5 nu trebuia sa primeasca.Cr.Munteanu are dreptate.Lui Karius in Liverpool-Real cat i-ati dat?
Greșit. Hanca( nr.4) era desemnat să acopere colțul respectiv și uită-te cum nu-și respectă nici sarcina și nu ia nici pe altul în marcaj. E bramburit total. Și nu e prima dată.
Numarul 6 de la Dinamo e cel care greseste, pleaca total aiurea de acolo si ii si incurca pe cei 3 fundasi dinamovisti. Penedo cred ca vede tarziu traiectoria mingii si de aia iese balba aia acolo.
Bineinteles ca este greseala de aparare, bineinteles ca portarul nu prea poate sa acopere si spatiul ala de la coltul scurt... DAR!!! Un mare DAR, Coman a batut destul de moale, foarte bine plasat, dar moale... Penedo a fost acolo. Daca tu portar ajungi totusi la coltul scurt, este clar gafa daca trece mingea asa prin tine!!! Ce naiba, putea s-o opreasca si cu pieptul...
Cine spunea ca romani n-au talent..!?Golul secolului inscris de M'Bappe pe NA..pac,pac il vinde iar pe 10 mil.***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.