Alte știri din fotbal
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
67
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
12
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Doamne cand il vad pe Dica sau oricare alt asa zis antrenor ma apuca rasul. Culmea este ca si Dica crede ca este antrenor,dar de la Reghe care a luat trei titluri consecutive cu patronul in puscarie,nimeni nu a mai fost antrenor. Patronul a decis echipa,schimbarile,transferurile,meniul zilei etc.,iar ceilalti erau de decor ptr.ca trebuiau sa fie in organigrama clubului...iar comedia cu conferintele de presa, declaratii si interviuri este geniala...mergeti mai bine toti jurnalistii la Palat si luati de acolo toate informatiile...pun pariu ca cineva va avea o mare placere sa i se recunoasca oficial aceste lucruri...deci aceasta este si cauza locului 2....
"Meciurile cu Dinamo sunt foarte importantă" "O să am un discurs motivațional înainte de meci, dar și eu trebuie să motivați" Halal =))
"O să am un discurs motivațional înainte de meci, dar și eu trebuie să motivați" "Trage echipa după el. Știe ce să facă și pe faza defensivă, dar și pe faza defensivă" Nu te corectează nimeni, inainte sa postezi articolul ???
Jurnalismul sportiv in Romania a ajuns incredibil de jos. Nivelul asta jenant se manifesta prin alegerea subiectelor, prin modul de tratare, si prin nivelul gramaticii si al scrierii in general. 90% din asa zisii 'jurnalisti sportivi' n-ar avea in mod normal loc niciunde in societate, afara de sectoare precum agricultura sau constructiile, unde nu trebuie sa scrii.
Știe ce să facă și pe faza defensivă, dar și pe faza defensivă. Doamne ce ratați de ziariști ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
steaua-dinamo la jurnalistii invelitori de peste gsp, ce justitie, ce reguli cna? Sa mai invelim un peste.
In ultimii ani, mereu Dinamo a castigat dupa ce juca fcsb in Europa...
DESTEPTAREA G.S.P DIN TITLUL ARTICOLULUI LIPSESTE CUVANTUL" LA" PE CINE VEDE OMUL CHEIE DE ADVERSAR NU E CORECT .IAR IN ARTICOL SCRIAI CA NISTOR FACE BINE AMBELE FAZE ,ERA SIMPLU DAR TE AI COMPLICAT .
stie ce sa faca pe faza defensiva, dar si pe faza defensiva? :))))))))))))) gg gsp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.