Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Corect! Prin decizia instanței, Fotbal Club FCSB nu a fost niciodată Steaua București, prin urmare (logica găinii decapitate) nu poate fi continuatoarea acesteia. Dă rău la rating, nu mai sună așa bine, plus că plebea vrea să se asocieze cu Gigi (si banii lui), de aceea, aceasta fitzuica de cancan numită GSP tot susține confuzia dintre echipa din Ilfov si Steaua.
repet . sa nu-mi spui ca fcsb e steaua si steaua nu este steaua :)))))))
EU MI-AS DORI SA SE FACA ODATA DREPTATE IN ACEST CAZ DE '' CORUPTIE '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR CEI VINOVATI CARE AU DESFIINTAT ECHIPA STEAUA SA SE DUCA PUTIN LA RACOARE ..............ECHIPA STEAUA ERA A STATULUI SI VALORA CEVA BANI LA ACEEA VREME !!!!!!!!!!!!
Actuala fcsb este continuatoarea echipei Steaua,asa cun Steaua a fost continuatoarea echipei Cca si Asa!
Cap de guma sc fc steaua bucuresti sa si-a schimbat denumirea in fc fcsb!daca iti faci echipa si-i pui numele Benfica,nu insemana ca aia e Benfica,intelegi?palamresul e la cei care au contonuat activitatea,care au jucat in liga 1 si in Europa,pe care ii recunoaste Uefa ca fiind echipa infiintata in 47 si chiar daca isi schimba denumirea de inca 200 de ori si emblema de 300 de ori,tot echipa din 47 ramane...pe cand la voi o sa scrie clar,pt totdeauna Fc Steaua Bucureati,infiintata in 2017,pt xa de at jucati fotbal si de asta jucati in liga 4!daca ati fi avut palmaresul,erati in liga 1 in locul lui fc fcsb,pt ca Steaua nu a retrogradat niciodata in istorie,deci nu are cum sa fie in liga 4...pentru ca la vremea aia,a fost bagata ditect in liga 1,adica in anul infiintarii,1947!
Domnilor de la GSP , daca fcsb este steaua ...cei de la tv de ce nu au voie sa spuna steaua in dreptul echipei FCSB ???????????????? iar voi aveti voie ............VOI AVETI ALTE LEGI ????????????
Eu mi-as dori sa vad FCSB ca pe continuatoarea Stelei, ca traiesc meciul mai intens, si e in general o rivalitate sportiva care da un pic de interes campionatului. Cred ca pe multi dinamovisti de varsta mea, care au trait live derby-urile din anii '80, nu ii satisface faptul ca nu mai exista Steaua in Liga 1. Din pacate insa exista o decizie juridica finala care trebuie respectata. Asa ca ziarul ar face bine sa o respecte. Stiu ca nici lor nu le da bine sa nu mai pot da titluri cu 'eternul derby'... dar asta e. Respectarea deciziei nu se refera doar la a nu mai scrie "Steaua", ci la a nu mai considera, in niciun fel, actuala FCSB ca pe continuatoarea fostei Steaua.
nu ai auzit ca sectorul 4 a cerut azil politic in popesti ??? ..... nu mai avem sector 4 in bucuresti
Ramura sportivă a trustului de cancan Ringier se numeste GSP. Fake news, dezinformări, anunturi apocaliptice, profeții magice, articole despre munți de bani etc, merg de minune pt plebea din Romania. Și cum susținătorii lui Gigi fac parte din această pătură socială, GSP prestează pt ei.
din 2003 pana in 2018 au trecut 43 de ani ............dupa calculele gsp eu am vreo 90 de ani ...iar iosif valahu 180
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.