Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
tupa o hotarare judecatoreasca definitiva se va rezolva si asta . asa cum a fost si cu numele . STEAUA SUNTEM NOI . vOI ? FCSB?
Si inca o treaba: de la anul FC fcsb se va dizolva, manevra patronului tau de a eluda inca odata datoriile la stat, si activitatea va fi preluată de FC Academica Clinceni pe acelasi model: lotul de jucatori si patronatul va fi acelasi.Din păcate pt tine nu mai exista un Sandus si Mitica sa poata înlocui echipa din L1 dar nu ne încurcăm in detalii din astea minore :-))) Aia tot Steaua Bucuresti o sa fie!?
Ce înseamna ma FC fcsb, lămurește-ne!
fara misto ....te rog frumos sa ne explici si noua , cum ai ajuns la aceasta concluzie ca fcsb este vechea steaua .....poate tu stii mai bine decat noi ....accepti un dialog ???
EU MI-AS DORI SA SE FACA ODATA DREPTATE IN ACEST CAZ DE '' CORUPTIE '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IAR CEI VINOVATI CARE AU DESFIINTAT ECHIPA STEAUA SA SE DUCA PUTIN LA RACOARE ..............ECHIPA STEAUA ERA A STATULUI SI VALORA CEVA BANI LA ACEEA VREME !!!!!!!!!!!!
care istorie ca fcsb are doar 15 anișori . sc.FCSB.SA societate creata si inregistrata la camera comertului in 2003 . cu sediul in ilfov . care bucuresteni care istorie ? poate ilfovenii .
pentru ca pe nimeni nu-i intereseaza de suporterii din Romania in general ...la mass-media si oficialii din fotbal ma refer.....de aia multi s-au si indepartat de fotbalul romanesc. Ei isi urmaresc doar interesul imediat.
Pai dacă se supăra gigi pe cei de la gazeta și nu le mai Răspunde la telefon , normal istoria fcsb-ului începe in 2003 dar presa din România nu se ia după o instanța care spune adevarul se ia după cine da mai mult adică gigi nu mai contează adevarul doar ce zice gigi și așa sa sfârșit si cu democrația in România au murit oameni la revoluție pentru ca presa sa fie liberă din păcate presa a ajuns sa asculte de cine da mai mult .
intrebarea e alta! daca fcsb nu e steaua, de ce il considera toti un derby? nu era steaua dusmanul istoric? vad ca toti , ca-s dinamovisti, rapidisti sau mai stiu eu, sunt chiar duiosi cand vorbesc de CSA! nu ca ma freaca prea mult grija, in fond, sunt toate niste mizerii de echipe comuniste, fiecare a fost a cuiva, MAI, armata sau mai stiu eu!
Ăsta-i boșorogul ăla din Pitești.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.