Alte știri din fotbal
Schimbă Costel Gâlcă sistemul la Rapid după venirea lui Moruțan? » Răspunsul antrenorului
0
Ilie Stan și-a dat în judecată fosta echipă din Superliga, primul termen din proces este pe 29 ianuarie: „Unde sunt banii ăia? Suferim!”
0
Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! România tocmai intrase în UE, nu existau Instagram și TikTok, iar CR7 și Messi nu aveau niciun Balon de Aur! Doar Gigi Becali a rezistat
0
Olimpiu Moruțan, primele declarații la Rapid: „Am avut oferte de la alte echipe” + „O să merg în fața galeriei când o să mă cheme să înjur FCSB”
2
Știri din fotbal internațional
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
E nevoie si de o banca de rezerve, asa cum au avut Cfr de cateva sezoane. Vali Gheorghe va fi rezerva probabil, dar o rezerva BUNA! De mult nu au mai fost asemenea situatii la noi, sa nu existe un prim 11 'batut in cuie' de cioban. Poti sa alegi maxim 5, dintre: Olaru, Tanase, Coman, Tavi Popescu, Cordea, Keseru, Budescu, Vali Gheorghe.. si chiar si Ianis Stoica. Cine va fi mai in forma va juca, fix de asta aveam nevoie, concurenta pe posturi! Dar Coman intr-o forma buna e peste Vali Gheorghe, iar Tanase va mai juca doar inter sau in spatele atacantului, nu cred ca va mai fi pus sa joace nr 9. Cu Budescu e marele semn de intrebare, unde ii gasesti loc in echipa? Edi ii stie, Edi face, toata increderea e in el!
Aveti apararea slaba. Daca v-a dat 2 goluri Tanase care este retras de vreo 4 ani. Si in aparare a venit un fotbalist care a retrogadat cu Iasi. Si astazi, Vali Gheorghe de vreo 2 luni se antreneaza pe la o echipa din B fara chef, Keseru pe la echipa a doua. Astia 2 fara vreo mare pregatire s-au distrat
Nu cred ca Dinamo este in masura sa comenteze ce face FCSB ( Steaua ) in Europa. Ca tine cu CFR, toti stim ca Dinamo este CFR 2. Cat deste fericirea din vestiar sunt jucatori dupa un meci de fotbal cu tensiune, public, derby. Acum ce sa faca, sa nu mai sara prin vestiar ca te superi tu. Nu au injurat Dinamo, nu au jignit la interviuri, antrenorul chiar a spus ca avem nevoie de Dinamo
Ptr noi toate meciurile sunt grele..dar am sperante ! Pentru ca au fost adusi 4-5 jucatori care sunt peste ce aveam..si pregatiti bine vor ridica nivelul echipei..fara bonetti, desigur ! O sa vezi un alt Dinamo peste 3-4 etape
Hai sa lamurim..daca jucau coman si tanase..nu mai era loc de keseru si gheorghe care au facut un super meci. Pe care dintre ei ii preferi ? Eu zic ca astia adusi acum sunt peste ceilalti.
Nu stiu ce este mai rusinos..sa fii printre cele mai slabe echipe, rupti de foame, insolventi , neplatiti, multi copii si jucatori nepregatiti si sa pierzi cu 6-0...sau sa ai pretentii de grupe europene si sa fii zburat din primul tur de neica nimeni...plus sa zici ca iti doresti titlul si sa fii umilit de Cfr Cluj cu magazionerul pe banca..sa fii pe locul zece inaintea acestui meci.. ..in situatia care tu ai bani si jucatori buni, platiti bine...! Si sa faci ca toti dracii in vestiare ca ai dat scor de tenis celor infometati...penibil gestul jucatorilor fcsb...etapa trecuta au luat 4 !
Ohooo...ce era la gura lor ! Intra pe articolul ala...o sa fii socat sa vezi cum este criticat de persoane care in seara asta au scris despre cat de mare antrenor este edi. Am mai spus, nu este o transformare incredibila la voi peste noapte asa...ca nu l ati transferat pe messi...ati intanlit un adversar intr o forma foarte proasta si cu un om in minus...pe care vreme de 42 de minute l ati depasit doar o data..la o lovitura libera
Sincer? N-am luat niciodată așa multe. Cred că Bonetti trebuie să-și asume și să ia avionul spre casă.
Sunt unele persoane care nu au pic de coloana vertebrala caracter si barbatie...oameni fara cuvant ...cum e posibil ca dupa meciul cu cfr cineva pe acest forum sa il critice pe edi..sa spuna ca nu e antrenor bun...iar acum sa il laude ! Mai ales cand stii ca, commentariile sunt la locul lor si cineva iti poate da in cap cu ele...Incredibil !
Daca nu te ia somnul, numara pana la sase! Uite aici, si repetà: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcsb-dinamo-arena-nationala-vestiare-641635.html!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.