Comentarii (107)
faliment_fc_fcsb
faliment_fc_fcsb  •  29 Iulie 2018, 08:40
Postat de blocatu pe 29 Iulie 2018, 08:26

pai Libertatea ala e ziar? nu ca gs-peste ar fi! dar de cate ori dau click pe un articol preluat din Libertatea vad numai stiri false, facute pentru rating, toate despre moartea unor persoane publice! guta a murit! mr bean a murit! mel gibson a murit! si tot asa? pe cand o analiza serioasa, de jurnalist adevarat, legat de celebrul "Hristos a-nviat!"?

Trust împuțit, străin, care nu dă 2 bani pe români. "Stirile" și "articolele" sunt scrise ca să obțină un bănuț din reclame, nu pt a aduce un plus de valoare cititorului! Dezinformari, anunțuri și profetii apocaliptice, imagini la limita pornografiei, toate menite pt a atrage patura de jos a societatii, plebea. În această situație, era normal și automat ca Fotbal Club FCSB, să primească un loc fruntaș, "de cinste", în organigrama acestui trust numit Ringier.

952030968311337
Pavel Danut  •  29 Iulie 2018, 00:54

După gspeaua becaliotă clona e mai bună ?mai greu tănase bate vântu si cade mare jucător vai mama voastră !

legendavisinie
legendavisinie  •  29 Iulie 2018, 00:29

De când o echipă din Popești Leordeni participă în "cel mai important meci din fotbalul românesc"?

red77
red77  •  29 Iulie 2018, 00:27

Raurene joaca.ti casa la pariuri daca ești tu așa sigur . Mai ai puțin și zici și scorul exact. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bianconerri
bianconerri  •  29 Iulie 2018, 00:08

Când începi cu egalitate între Penedo și Pufi, ce să mai citești din articol?

100002473541087
Danut Ognean  •  29 Iulie 2018, 13:15

fortza dinamo

balauru48
balauru48  •  29 Iulie 2018, 13:15

ASTA NU E DERBY!!! Dinamo joaca cu o clona, fc fcsb sa popesti-leordeni! HAI PA!

mariuss72
mariuss72  •  29 Iulie 2018, 09:48
Postat de utilizator șters pe 29 Iulie 2018, 09:41

Exact. E diferență mare între Penedo și Pufi. Eh, dar cât fotbal te aștepți să știe ***!

Sau aia cu Salomao, care nu prea da goluri :)))

116318208879996
Costica Costica  •  29 Iulie 2018, 09:32

analiza e clar facuta de loaze platite de cioban si cu astra sa facut analize si ce a iesit mai usor cu pianul pe scari jegosiilor hu

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  29 Iulie 2018, 09:08
Postat de dinamo_forever_77 pe 29 Iulie 2018, 09:07

Bun articolul. La mine s-a inchis de la sine cand au pus semnul egalitatii intre Penedo si chiorul Balgradean. Jurnalism de Dambovita !

Asta dupa ce insusi slugadam a spus ca Penedo este cel mai bun portar din tara.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează