Alte știri din fotbal
Ultimul interviu al lui Dumitru Marcu a fost pentru Gazeta chiar de pe patul de spital: „Craiova trebuie să ia modelul Athletic Bilbao!”
0
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
4
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Știri din fotbal internațional
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele de start
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Foarte slabi juristii MApN și ai Cazarmii sale bolsevice expirate! Nu mai vorbim de consilierii lor din unica, ultima, singura galerie de unitate militară rămasă in lume! Garanția trebuie sa fie mult mai mare! Un milion e o suma derizorie și sunt argumente solide, irefutabile pentru o garanție de cel puțin 100 mil euro, adică valoarea investiției! Având in vedere ca avem război la granița este oricând posibil ca o racheta rusească sa lovească o unitate militată NATO, sau și mai probabil o racheta ucrainiană sa țintească o cazarma de sorginte boksevica, precum CSA, ultima rămasă un lumea democratica! Deci risc dublu de bombardament încrucișat și atunci garanția minima se impune a fi de 100 mil euro! CSA mândria sportului militarizat stalinist mondial are datoria de a apăra cu vitejie moștenirea primită de la înaintașii Lenin Stalin Pauker Dej!
Incercati pe Giulești (alt stadion construit din bani publici) poate este mai ieftin))
Dacă e legală care e problema? Sau e abuzivă ca n-o vrea fecesebeaua?:)))))))
deh, cand est doar n subiinginer la seral, e normal cand daii peste uniii cu carte sa o bata de tine ca surdu-n cloppot :)))
***, fcsb-istii vor fi primiți cu pâine și sare. Depinde doar de ei dacă vor fi reprimiți și unde le vor fi oferite cele două produse.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi este scarba de Talpan si de faptul ca acest bufon a ajuns sa reprezinte imaginea armatei romane. Cu razboi la granita armata e preocupata sa joace fotbal pe banii contribuabililor. Rusine armatei romane si clasei politice care accepta o asemenea situatie jenanta pentru tara!
Chiar vrei sa afli?
și ca de obicei autoritățile statului, fie ele civile sau militare, dorm în papuci când e vorba de abuzuri evidente. într-o țară normală până acum bichir era schimbat și trimis la vatră, iar talpan ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La Buzău e stadionul ***... Prin Ghencea nu se trece... Ca la Mărășești..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta v-a spus FRF, in drumul spre liga 1? Stai linistit, ca tot vom juca in Ghencea. Si nu numai, dar ne vom recupera marca si numele. Nu ne pun piedici 300 de ametiti cu talpanul lor in frunte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.