Alte știri din fotbal
Rusescu a găsit problema pentru eșecul Rapidului: „Foarte slabă! Nu-mi doresc asta pentru Gâlcă”
0
Echipa favorită să-l aducă pe Louis Munteanu » Ce scrie presa franceză
0
Universitatea Craiova - Csikszereda, ultima partidă din 2025 în Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
FCSB - Rapid, direct în topul asistențelor din acest sezon
1
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Un instructor de juu-jitsu a pus mâna pe Gisele Bündchen. Supermodelul are ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
...se scrie asa: tara PE care nu a vizitat-o etc
"Carnet Fals"....Pt. cei care tot spuneti ca, carnetul e fals, trebuie sa intelegeti un lucru.... Carnetul daca este contrafacut este fals...daca este emis de autoritatile din Ukraina nu e fals (chiar daca el nu a dat examenul de carnet (aici e sigur JiJi la mijloc)). Nu uitati ca primarul sectorului 4, Piedone, a luat toate grupurile de carnet inclusiv de motocicleta in o zi...asta nu inseamna ca au fost false, au fost doar cumparate de la autoritati.... *** asta de Coman nu trebuie decat sa dovedeasca ca, carnetul e autentic, care sigur este... de unde il are nu mai conteaza. Ukrainieni nu o sa zica nimic ca nu sint prosti sa intre in *** cu autoritatile Romane... Si autoritatile Romane nu au nici o jurestictie sa caute cum a luat *** carnetul in Ukraina (tara care sigur nu a vizitato in viata lui)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are drepate omul acidulatule, in schimb niculae ala bate campii.
Pana acum aveam impresia ca poate esti prost.. dar cu ocazia asta mi-ai inlaturat orice dubiu! Min Educației e UEFA, diploma e recunoscuta de Min Educației, doar un prost din sat spune ca diploma e ilegala pentru ca la momentul la care am obtinut-o, aveam alt nume. Dar stiu ca tu nu esti in stare sa intelegi aceste 'metafore'. Drept urmare, iei totul mot-a-mot, si te crezi amuzant cand mai faci referire la Spiru Haret :))))
Felicitari ! Lasa-ma sa fac o completare: sa nu respectam nici o lege, nici o regula (?) daca avem bani si suntem cineva atunci nici macar nu trebuie sa raspundem pentru faptele noastre (?)
:)))))) Du-te la somn moșule.
Atata linsaj mediatic contra acestui copil cat este pe toate canalele tv.si in aceste asa zise ziare de sport nu am vazut in viata mea,prea multa rautate. Lasati omul in pace daca a gresit va plati nu trebuie sa il distrugeti.De fapt noi suntem romani si ne bucuram de raul altuia ,de asta am ajuns ca tara pe marginea prapastiei ne meritam soarta cu prisosinta,prea multa rautate si prostie.
Nu cred ca avut vreodată Ștrul griji din astea, meseriile de salahor și șofer de ocazie nu necesita diplome ... :-))) Silvică însă ... El are o diploma luată la Spiru Haret, recunoscuta de Min Educației, însă e sigur ca dacă ii va fi anulată de Justiție pt ca a fost obținută “pe nașpa” nu contează, rămâne valabila in continuare! :-))) Nu glumesc, întreabă-l și îți va confirma! Intre doua sughițuri desigur! :-))))
Mai ai multe conturi bai ***? Ai tai stiu ca ai ajuns *** pe un forum, cu 100 de conturi ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si dpdv legal, care e diferenta?? Nu au fost niciuna dintre echipe la o competitie oficiala, ambele s-au intors din zona galbena. Demonstreaza ca esti obiectiv, si nu prost. Hai ca poti! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.