Comentarii (164)
iredawe
iredawe  •  21 Iulie 2020, 21:36
Postat de viforul pe 21 Iulie 2020, 21:35

Mai mult decit tine!

:))))alt lift!:))

johnwick
johnwick  •  21 Iulie 2020, 21:35
Postat de forumeer pe 21 Iulie 2020, 21:32

Fcfcsbistule, afla ca Steaua e finantata din bugetul MApN (5 miliarde de euro din care clubul Steaua primeste anual cca 20 de milioane de euro) de zeci de ani, timp in care s-au mai vazut crize. Iar redeschiderea sectiei de fotbal e facuta pt a ajunge in cupele europene, toti pasii sunt calculati (dpdv financiar), singurele probleme au fost cele de ordin sportiv (rapid & Carmen).

Problemele vor continua cu astia, cu care dati baraj

viforul
viforul  •  21 Iulie 2020, 21:35
Postat de iredawe pe 21 Iulie 2020, 21:26

nu ai inteles nimic!

Mai mult decit tine!

iredawe
iredawe  •  21 Iulie 2020, 21:34

ma intreb ,cati rinisti au ajuns la spitalul noua in ultimele zile dupa stirea asta ,cum ca echipa lor de suflet ,pentru care si-au luat de la gura nu mai poate juca si sigur ajunge in B!?:))mai donati ,Neputinta mai scoate din datorii si tot in b ajungeti ! Doamneeee ,cum strigau la semifinala cu mdlsb ,in B sa va vad , AMENO!

jercalau11
jercalau11  •  21 Iulie 2020, 21:32
Postat de johnwick pe 21 Iulie 2020, 21:31

No, pe cati ai convins? :))))))))

***. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jercalau11
jercalau11  •  21 Iulie 2020, 21:31

Randume, *** FîCîSîBî-ist! Vă calcă in picioare Talpan și Steaua București!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

johnwick
johnwick  •  21 Iulie 2020, 21:31
Postat de jercalau11 pe 21 Iulie 2020, 21:27

FC FCSB nu e Steaua București, ci o clonă ciobănească fără identitate, fără stadion și cu organigramă de ***.

No, pe cati ai convins? :))))))))

jercalau11
jercalau11  •  21 Iulie 2020, 21:29
Postat de johnwick pe 21 Iulie 2020, 21:28

Ce ai ***, cel cu ochii de faianta, de esti asa ofticat?

***, Laslas! ***... :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  21 Iulie 2020, 21:29
Postat de partea47mea pe 21 Iulie 2020, 21:26

Prostii astia nu au inteles ca mai devreme sau mai tarziu ADEVARUL va iesi INTOTDEAUNA la lumina. Asa a lasat legile Dumnezeu pe Pamant.Dumnezeu ala pe care-l pomeneste fariseul satanist.

Si Zana Maseluta, ba chiar si Mos Craciun a lasat cate ceva, pentru cei cu mintea ingusta ca tine.

jercalau11
jercalau11  •  21 Iulie 2020, 21:28
Postat de ang3ldev1l pe 21 Iulie 2020, 21:27

Mergeti ba "dinamovistilor" ca aveti articole cu si despre soarta clubului vostru unde comentariile voastre lipsesc cu desavarsire

***, gigistule!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Comentează