Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
esti ***. alta explicatie nu exista. pai noi sub egida uefa jucam si de acolo ne luam banii. este ca si cum ai spune ***.***. asa si aici. *** *** sa fac in public.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca te iei dupa site-ul UEFA, imi pare rau de tine ca te minti singur. Va consolati cu site-ul UEFA, dar trofeul e in vitrina la CSA, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede ca nu vreti sa-l depasiti la nivelul de inteligenta pe cioban
Nu, nu a crescut...suma este de 37 mil. euro. Mesajul e scris de pe telefon .
Schimbă placa! A crescut datoria de la 37.000.000 la 47.000.000?
Nu e nici o scuză. Întreabă UEFA cine este continuatoarea echipei care a câștigat CCE 1986. Sau intră pe site-ul UEFA. În privința justiție, anumite lucruri le interzice. Nicidecum să strigi"Hai STEAUA!". Referitor la suporteri, au migrat cumva spre csa? Cate echipe au stadion propriu în România?
nu-i nicio scuza,Steaua suntem noi,cea din liga 1,o sa vezi si duminica. atata timp cat uefa spune ca noi suntem Steaua,asta este tot ce conteaza. ca jucam sub egida uefa si de acolo ne luam banii,nu de la iccj. dar stai chill,deja numele Steaua a fost inregistrat de becali la EUIPO si o sa o putem juca cu numele acest in scurt timp. in toate tarile se poate asa,din bulgaria si pana in spania. EUIPO o sa faca dreptate. de la real betis pana la tska sofia si inca in primele ligi. la noi nu o sa fie problema pentru ca sunt in ligi diferite
nu stiu ce conditii visezi dar un stadion intreg o sa strige Steaua suntem noi duminica si o sa fie pentru prima data plin. iar faptul ca o sa jucam in Ghencea inseamna tot,uite ce spun cei e la sud(cei care il urasc pe becali): Marcel Ciolacu a dat un semnal clar că ar vrea să rescrie deciziile Justitiei din dosarul marca Steaua. Să nu ne facem iluzii, la asta s-a referit seful PSD atunci când a spus că se „strică lucruri” daca nu joaca Steaua din liga 1 in Ghencea. qed.
Pe video GSP: Parcă se vede o swastika roşie pe fundalul unei cuşme negre. O simboliza o nouă victorie contra unei armate… “Aceia ce cred în zei / Se tem de şansă ca de zmei / Dar ezistă cale clară / Să baţi şansa cu fanfară.”
Aceasi scuza patetica ca steaua e unde sunt suporterii. D-aia nu mai aveti stadion, logo, palmares, culorile ros-albastre ca echipa e unde sunt suporterii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.