Comentarii (47)
alex.aelev
alex.aelev  •  21 Iulie 2021, 00:11

Nu stiu ce sa zic despre "carlanul" asta, dar parerea mea e ca la primele semne de "naparlire" il va lua in colimator. Scump Gigele, dincolo era mai ieftin si mai bun... Btw, e tare prima pagina a GSPului acum: Gigel privind la echipa de handbal pe plaja a Norvegiei..:)))

gazistu
gazistu  •  20 Iulie 2021, 23:31

Gigi transfera toate rebuturile..de la Brasov acu 6-7 sezoane "trupa" Enceanu, Chitosca & Co.// acum sa asigurat de serviciile lui Dumiter,. un fel de Buziuc .... la fel so lamurit si cu ala... sio luat cel mai slab atacant din L1

siriussirius
siriussirius  •  20 Iulie 2021, 22:30

Sa fie ( numai sa fie ! ) ca nu strica.

bombon
bombon  •  20 Iulie 2021, 21:34

Săracul, nu știe ce-l așteaptă!

bodystyle74
bodystyle74  •  20 Iulie 2021, 21:32

Asta nu este atacant, este extrema dreapta.

stargate
stargate  •  20 Iulie 2021, 21:14

alta *** de jucator

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

senin
senin  •  20 Iulie 2021, 20:59

Bine ma!

danut1971
danut1971  •  20 Iulie 2021, 20:03
Postat de utilizator șters pe 20 Iulie 2021, 19:36

Unde sunt banii lui Ekeng ?

la gigi

danut1971
danut1971  •  20 Iulie 2021, 20:02

ha ha ha dumiter dupa ce a fost refuzat de alteechipe a semnat cun consonata fcsb

danut1971
danut1971  •  20 Iulie 2021, 19:46

dupa trei meciuri va fi pus pe liber de marele antrrenor gigimeme

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează